SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zamiast siłowni

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 583

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2649
Znalazłem taką stronę, na której pokazane są ćwiczenia, ale bardziej takie domowe, ale nie tylko.

Strona: http://www.madbarz.com/beginner-routines

Przykład:

Czy takie coś byłoby dobrym zastąpieniem siłowni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 17188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47901
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5638 Napisanych postów 138090 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 942968
oczywiscie, ze smialo moze zastapic silownie, wszystko zalezy od celu j/w,
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2649
Masa. Już się dowiedziałem, że duży raczej z tego nie będe. A jakbym robił siłownie normalnie + to co podałem?
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5638 Napisanych postów 138090 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 942968
jak najbardziej w celu uzupelnienia funkcjonalnosci miesni/organizmu dla mnie git opcja, tylko musisz wplesc to umiejetnie by sie nie przetrenowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w robieniu masy.

Następny temat

Pytanie o domowe musli :D

Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Beta-alanina sposobem na długowieczność Beta-alanina sposobem na długowieczność SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn Fit Lovers wystąpią w popularnym reality show! Fit Lovers wystąpią w popularnym reality show! Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness John David Glaude - od otyłego do bestii John David Glaude - od otyłego do bestii Jakie owoce jeść po treningu? Jakie owoce jeść po treningu? Kwas mlekowy chroni komórki Kwas mlekowy chroni komórki