SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiast MC?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3373
Witam!
Na jakie inne alternatywne ćwiczenie można zmienić martwy ciąg?
Przy martwym ciągu strasznie boli mnie dół pleców..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 595
jak dla mnie to trzy do czterech serii po 15 powtorzen albo 4 serie po 12 i styka,najlepiej to samemu zobaczyc ile serii i powtorzen na danym ciezarze doprowadzi do wstepnego zmeczenia miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Wyprosty tułowia na ławeczce / na maszynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Dokładnie j/w

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3373
Hmm Wyprosty tułowia na ławeczce i martwy ciąg działają na tą samą część ciała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
plecki po rzymsku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6229
prostowniki - mc/ławka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5123
ale martwego nic nie zastąpi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Główne mięśnie angażowane w MC to prostownik pleców, który można zastąpić wyprostami tułowia. Jedna MC angażuje bardzo dużo innych mięśni pomocniczych.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3373
Aha rozumie, bo ja robię FBW i mc używam na ćwiczenie nóg. Dobrze robię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
FBW to jest plan treningowy, MC to ćwiczenie na plecy a nie na nogi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
"Przy martwym ciągu strasznie boli mnie dół pleców.."

Zła technika, kiedyś też mnie napjerdalało na dole. Taki fryzjer co trenuje trójbój pokazał jak robić poprawnie i już nic nie boli. Nie opuszczaj tułowia poniżej pasa i bardziej uginaj nogi, zmniejsz trochę obciążenie żeby nauczyć się techniki i powinno być ok. Mi się teraz o wiele lepiej robi ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profesjonalna siłownia?

Następny temat

trening

WHEY premium