SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiana cwiczen.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Witam,

Mam silownie w domu, i jak zapewnemozna sie domyslec zadnych maszyn Staram sie wszystko robic wolnymi ciezarami i mam dylemat jakimi cwiczeniami mozna zastapic Ściąganie wyciągu na trica i Przyciąganie dolnego wyciągu na plecki ??? Aha i jeszcze jedno z jakimi partiami laczyc przedramie i ile razy w tygodniu je cwiczyc przy treningu 3 dniowym ???

Pozdr.

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3323
Wyciąg dolny (plecki) --> wiosłowanie w opadzie tułowia
Wyciąg górny (triceps) --> ja bym dał francuskie wyciskanie jednorącz siedząc

Co do przedramion to zdania sa podzielone. Jak dla mnie to 1-2 razy w tygodniu wystarczy, tzn. mi wystarcza ( kwestia intensywności jak wszędzie ). Przedramie pracuje prawie przy każdziuśkim ćwiczeniu więc 1-2 ciężkich treningów powinno być OK.

Pzdr

Zmieniony przez - Pitt_18 w dniu 2006-12-29 10:24:36

...:::AMW WNiUO - 1KKNŻZ:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Tez tak myslalem ale moj trening wyglada tak:

Triceps:
Francuskie wyciskanie leżąc : 12 10 8 6
Wyciskanie handelki zaa głowy w siadzie 3x10
Ściąganie wyciągu 3x12

Sobota:
Plecy:
Podciąganie się na drążku (szeroki nachwyt) 4xmax
Wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia 12 10 8 progresja
Przyciąganie dolnego wyciągu 3x 12

I jak tak zamienie to cwiczenia beda sie powtarzac wiec nie wiem, czy tak moze byc... jesli tak to ok.

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3323
Nie ma sensu dublować ćwiczeń może więc tak:

Triceps:
Francuskie wyciskanie leżąc : 12 10 8 6
Wyciskanie handelki zaa głowy w siadzie 3x10
Ściąganie wyciągu 3x12 prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia / pompki w podporze tyłem

Plecy:
Podciąganie się na drążku (szeroki nachwyt) 4xmax
Wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia 12 10 8 progresja
Przyciąganie dolnego wyciągu 3x12 może martwy ciąg / może jednak to wiosłowanie tylko wtedy daj jako drugie ćw

Pzdr

Zmieniony przez - Pitt_18 w dniu 2006-12-29 11:02:29

...:::AMW WNiUO - 1KKNŻZ:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Co do plecow to sie jeszcze zastanowie, a jezeli chodzi o pompki na trica to dawac jakies obciazenie czy bez

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3323
Jak wszędzie jeśli z dodatkowym obciążeniem będziesz wykonytał poprawnie to ćwiczenie to mięśnie dostaną więcej bodźców więc wszystko na "+"

Pzdr

...:::AMW WNiUO - 1KKNŻZ:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Dobra juz wszystko wiem Chociaz... chetnie dalbym na plecy ten martwy bo lubie to cwiczenie ale zrezygnowalem, z niego bo na plecach pojawily sie u mnie rozzstepy ale tak na 100 % nie jestem pewiem czy to od tego cwiczenia, co o tym myslisz ???

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY TO WYSTARCZY NA DOBRA BUDOWE KLATY??

Następny temat

Kilka spraw ;)

WHEY premium