SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zalecana ilość białka w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 119 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 902
Witam
Wcinam 110g b dziennie przy wadze 71kg oraz bf okoo 10-15 czy to ok ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
no raczej za mało, jeżeli trenujesz to potrzebujesz więcej białka niż taki janusz dodatkowo nie wiadomo ile z tego białka jest pełnowartościowego bo 100g białka to ja mogę wyciągnąć z samego ryżu, makaronów, płatków owsianych itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 119 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 902
Robiłem cala redu na takej ilosci, gdy jem wiecej kurczaka, mam problemy z gazami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
więcej czyli ile? problemy trawienne mogą świadczyć o złym działaniu układu pokarmowego, trawieniu białka przez układ pokarmowy. Czy po innym białku też tak masz np. wołowina, wieprzowina, ryby, jajka itp.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 119 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 902
Czasami tak, puszczam mawet przy 110gb czasami. Najczesciej po kurczaku po innych nie. Jadelm 180


Zmieniony przez - ovovitnike w dniu 2016-10-30 07:41:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754745
Ok 2g/kg masy ciała to standardowo zalecana ilość w sportach sylwetkowych. Problemy z układem trawiennym wynikać mogą z różnych powodów. Np nabiał, sporo produktów pełnoziarnistych, pewne surowe warzywa, jak papryka, cebula, kapustne. Jest tego wiele.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kilogramów przybiera na robieniu masy?

Następny temat

Odchudzanie a brak efektów

WHEY premium