SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zalana twarz na masie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1328

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 190 dni Przeczytanych tematów 57
Cześć wam,

czy da się jednocześnie budować masę mięśniową i zredukować tłuszcz na twarzy?

Wiem,że temat opuchniętej twarzy na masie przewijał się tutaj dość często, ale wcieliłem w życie wszystkie wskazówki, które tu znalazłem i nadal jestem w kropce

Mój wzrost to 174cm
Waga 81kg

Nie piję już tyle wody co piłem wcześniej, całkowicie odstawiłem sól, obciąłem trochę węglowodany.
Do tego 3 razy w tygodniu biegam po 20-25min, a twarz nadal zalana.

Co robić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3451 Napisanych postów 8469 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407841
A jak reszta ciała? Jeśli bf wysoki, to nie ma sensu robić masy. Nie da się redukować z twarzy i budować w innym miejscu.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2841 Napisanych postów 56234 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 600936
Wklej zdjęcie sykwetki. Zapewne błędnie obrałeś swój cel i zalanie twarzy wynika po prostu z wysokiego poziomu tkanki tłuszczowej. Gdybyś budował masę do max 14-15% tkanki tłuszczowej, to efektu takiego by nie było.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 61279
Twarze tez moze opuchnąć i podlac tam tłuszczem jak ma sie wysoki kortyzol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Bf u mnie wynosi 19,09%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3451 Napisanych postów 8469 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407841
To jest odpowiedz. Przy takim bf - tylko redukcja.

Całkowite odstawienie soli to nie jest dobre posunięcie

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-04-11 16:33:02

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Pierwszy raz teraz robiłem masę.
Źle ją zacząłem robić, bo jeszcze byłem zielony i dieta którą miałem na poczatku dała mi więcej masy tłuszczowej niż mięśni :D A jak już doszedłem do tego jak powinna wyglądać zdrowa i prawdziwa dieta na masę i ją w końcu ułożyłem to teraz muszę redukować. Mam za swoje, dzięki za szybkie odpowiedzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Masz rację całkowicie nie powinienem, ale tyle co soliłem wcześniej... muszę przyhamować z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mam jeszcze krótkie pytanie.
Jaki stosunek makro białka i tłuszczów na redukcji?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
2 g białka na kg masy ciała, tłuszcze min 1 g, reszta ww.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2841 Napisanych postów 56234 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 600936
Źle ją zacząłeś ponieważ zrobiłeś to ze zbyt wysokiego poziomu. Przy 15-16% mi też zalewa mocno twarz. Z kolei od 13 w dół mocno spada.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie mięśni