SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zalałem się wodą

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
Witam. Mam 18 lat. Staż na siłowni ok. 2-2,5 roku. Ostatnio gdy zakończyłem redukcje ( z 107 na 75, teraz 80kg) zauważyłem że nadal mam sporą oponkę na brzuchu i spore łydki jak i uda ale to nie jest już normalny tłuszcz tylko ewidentnie widać że jestem zalany wodą. Jak się tego pozbyć?

Twoje wymówki są śmieszne.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmniejsz węglowodany, to woda zejdzie.
Pewnie w tych 5kg trochę tłuszczu też wpadło.
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
zacznij od zmniejszenia ilości ww, a potem sodu w diecie. Na początek powinno wystarczyć.

pzdr

Zmieniony przez - debee w dniu 2010-07-16 21:51:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
ale ja byłem na low carb i nie zeszło :/

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
dobra dzięki już wiem dlaczego to pewnie przez sód, jak byłem na diecie to jadłem sporo warzyw co oznacza sporo soli = przekroczenie parokrotne dziennego zapotrzebowania sodu i tak o to mnie zalało wodą dzięki wielkie ;]

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
NP

pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Jak zgubic 8kg jak najszybciej?!

Wiecej