Witaj! Dołącz do społeczności ludzi aktywnych. Możesz zalogować się   lub zarejestrować
Wczytywanie danych ...
Temat: Treść:
Temat został odczytany 23025 razy
Autor

Zakwaszenie organizmu

master614

Wysłana - 09 października 2005 11:29    Edytuj Cytuj

Sprawdź swoje BMI


Mam pytanie jak to jest z tym zakwaszaniem organizmu, jakie produkty zakwaszaja a jakie odkwaszaja, jak utrzymać regulacje kwasową-zasadową,
Czy szkodliwe jest jeśli jest się np.zakwaszonym przez np.mięso,jaja,masło,śmietane itp.tj.(tłuste potrawy) ????jak to odkwaszać???

Spec SFD Odżywki i suplementy

Wysłana - 09 października 2005 12:23 
W większości przypadków polecamy:

Olimp - Massacra

CENA: 99.00zł
SFD - SFD WPC Protein ECONO v2

CENA: 31.00zł
Olimp - ARGI POWER

CENA: 48.90zł


sprawdź pozostałe odżywki,  odżywki białkowe,   odżywki na masę

Charon ZASŁUŻONY

Wysłana - 09 października 2005 12:23    Edytuj Cytuj
Zakwaszają używki (kawa, papierosy), produkty bogate w białko i węglowodany (szczególnie te przetworzone)
Odkwaszają owoce i warzywa, przyprawy.
Oczywiście zakwaszenie organizmu nie jest niczym dobrym, ale żeby do tego doszło trzeba przez długi okres czasu spożywać dużą ilość białka ponad zapotrzebowanie, przetworzone produkty i mało owoców. Żeby się odkwasić zmniejsza się podaż białka w diecie i dodaje owoców. Są też specjalne preparaty.
 
Beatus, qui prodest, quibus potest
Ekspert -

Rothen

Wysłana - 09 października 2005 12:45    Edytuj Cytuj
dokładnie...dlatego ja warzywka sporzywam codziennie w sporych ilościach a i owoce po aerobach , do tego rodzynki do owsianki
 
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.
Ekspert -

zakrześ

Wysłana - 09 października 2005 16:24    Edytuj Cytuj
aze srodków to jakie znacie nad odkwaszenie i jakie dokładnie najczestrze sa objawy , chce się dokładnie upewnić czy czasem w wakacje ja niebyłem ostro zakwaszony przy kawce białku i tłuszczach
 
jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj [http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak]
Ekspert -

gigi.jp

Wysłana - 09 października 2005 19:03    Edytuj Cytuj
Rothen - co do rodzynek, że odkwaszają to się trudno zgodzić, bo większość suszonych produktów jest spryskiwana specjalnym preparatem który ma zapobiegać zagrzybieniu tych produktów. Środki te powodują, że owoce suszone tracą soją cudowną moc odkwaszającą, a jeszcze bardziej niestety zakwaszają organizm. O konserwantach już niewspomne.
 
mój stan: 42kg/174cm(13.09.2004); 54kg(01.09.2005); 57kg(08.10.2005); 59kg (19.10.2005); 61kg(05.11.2005); (26.12.2006) 64kg

bekolitka

Wysłana - 16 kwietnia 2008 20:44    Edytuj Cytuj
Hm to ciekawe ,jem dziennie rano talerz owsianki pije dziennie 1do2kaw.mam refluks .Dopatruje sie umnie objawów zakwaszenia organizmu chodze sobie do siłowni 2x wtygodniu i pracuje na kopalni bolą mnie łokcie ,kolana po odpoczynku nie zawsze jest dobrze hm hyba coś nie tak??????
/

SFD

Wysłana - 16 kwietnia 2008 20:52    Edytuj Cytuj
Gratuluję odświeżenia tematu z przed ponad 2-óch lat.

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-04-16 20:53:06

domer KULTURYSTYKA.PL

Wysłana - 16 kwietnia 2008 22:19    Edytuj Cytuj
Przez bole stawow wydaje Ci sie za zakwasiles organizm?
 
Moderator działu Odżywianie
Ekspert -

terror_x

Wysłana - 19 czerwca 2009 12:23    Edytuj Cytuj
gigi.jp - jakieś konkrety na temat twoich rewelacji istnieją czy to tylko takie bzdety z nudów wypisujesz?
jeśli istnieją to proszę o linki ,bo temat bardzo ciekawy

nmn

Wysłana - 19 czerwca 2009 12:38    Edytuj Cytuj
nie stresuj sie, on raczej tego nie przeczyta

attarrax

Wysłana - 21 czerwca 2010 14:47    Edytuj Cytuj
A może to się przyda na "odkwaszanie" ? Jest tam fajny art "Woda zjonizowana a sport" - wydaje się przekonujący w sumie.
 
Odpowiedzi jest na 2 strony.     następna 
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Zakwaszenie organizmu

Strony:  pierwsza  2   ostatnia 

Proszę w skrócie napisać w jaki sposób regulamin forum został złamany.



Nieuzasadnione użycie opcji grozi zablokowaniem konta.

Czy chcesz oddać głos na ten temat/użytkownika?


Twój głos jest dla nas niezwykle ważny, bo pozwola nam na ocenę użytkowniów i tematów.



Copyright 2000 - 2011 SFD S.A.