SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakwasy na bicach po ... rozpiętkach :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2563 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78230
Witam!
Panowie, wczoraj ćwiczyłem klate.
Na dobitke rozpiętki na lekkim dodatnik skosem.
Dzisiaj mam ... zakwasy na bicepsach Wniosek taki że rzuciłem się na zbyt wielki ciężar i pierwszą fazę ruchu to właśnie uginanie ramion później klata ale...
czy wobec tak wspaniełego uczucia jakie mdzisiaj odczuwam warto dodać uginania ramion leżąc jak do rozpiętek (już wtedy byłyby same uginania ramion bez jakiejkolwiek ingerencji w klate!).
Nadgarstki trzymane nie kciukami do wewnąttrz ale dłonie równolegle do ciała?
Zakwasy mam na szczytach bicepsów tak jakby miało to jakiekolwiek znaczenie?
Pozostałe ćwiczenia to uginanie za sztangą, młotkowe uginania i uginania w obrotem (lub zamiennie uginania o kolano).
Teraz wyglądałoby to tak : uginania ramion ze sztangą, młotkowe oraz uginania leżąc jak to rozpiętek?
Co o tym myślicie ? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13392
na poczatku jak przeczytalem tytuł to miałem cię wysmiac, ale teraz to mnie nawet zaciekawilo bo pierwszy raz sie z takim czyms spotykam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2563 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78230
No jak chcesz to się śmiej mam to serio gdzieś, ale patrząc na mechanizm ruchu ma to sens. Troszkę inną formę (prostopadle do ciała) stosują inni kulturyści jako ćwiczenie dobijające biceps także stąd to pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13392
ja nie mowie ze sie smieje, tylko tak to zabrzmialo: zakwasy na bicepsach po.. rozpietkach

mysle ze mozna by bylo sprobowac zrobic takie cwiczenie
lezac wyprostowane rece na boki i uginac same przedramiona jak w treningu na biceps

moglo by sie to sprawdzic jako izolacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
PYTANIE ROBISZ ROZPIETKI NA PRAWIE PROSTYCH REKACH jak tak to biceps jest bardziej zaangazowany w stabilizowanie ramienia ja robie z prawie 90 stopni katem i tak nie czuc ale za to klatka idzie jak trzeba sprobuj

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2563 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78230
Dzięki, napewno spróbuje! Tyle osób zachwala rozpiętki i traktuje jako ćwiczenia podstawowe na końcu treningu, a mnie nigdy w sumie nic nie dało ... prócz zakwasów na bicepsach A w końcowej fazie ruchu dłonie stykają się również pod takim kątem albo nad głową są już wyprostowane?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na rzeźbę

Następny temat

Pomocy z treningiem ;)).

WHEY premium