SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zakwasy dobrze czy źle?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9588

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 141 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7166
Witam czy zakwasy po wróceniu do formy to dobry znak czy raczej coś jest nie tak?Bowiem po każdym treningu klatki piersiowej mam okropne zakwasy,szczególnie po rozpiętkach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5935
czasami tez sie nad tym zastanawiam:
lap linka:
http://www.sfd.pl/temat185552/

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51286
Wedlug mnie zakwasy to bardzo dobry znak ja wtedy wiem ze trening byl dobrze wykonany no i ze rosne
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30050
pewnie że dobry znak. boli znaczy rośnie!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1425
No właśnie. Ja też klatę to mam zawsze zakwaszoną
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41556
j/w mojm zdniaem zzakwasy to dobry znak.

Pozdrawiam Big.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 279
KOcham zakwasy!!!!! wtedy możesz być przekonany że rośniesz!!pozdro:D:D

silne ramie do ci poczucie bezpieczeństwa!!!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94
nie wiem czemu , ale zakwasy mam tylko tricepsow =P. chociaz bym robil caly dzien BICEPS to na drugi dzien nic nie czuje ! lol
Spotykaja sie dwa dresy
- co robisz w sylwestra ?
na to drugi
- biceps i klate.
1

Piszcze na maila , jezeli byscie byli na tyle mili , zeby podpowiedziec poczatkujacemu cos o odzywkach arus123@poczta.fm

napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2242 Napisanych postów 48553 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 276787
to zes zablysnął

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30050
ban
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6269
Ja ogólnie to prawie zawsze mam zakwasy, troche z tym walcze ale całkiem sie nie da.
POZDRO:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa, siła. Oceńcie

Następny temat

CZY ZNACIE JAKIES CWICZENIA NA KLATE??

Najlepsze witaminy dla początkujących Najlepsze witaminy dla początkujących 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Plan treningowy na masę dla ektomorfika Plan treningowy na masę dla ektomorfika Subway a dieta. Jak wpływa na zdrowie? Subway a dieta. Jak wpływa na zdrowie? Efedryna - stosowanie, działanie Efedryna - stosowanie, działanie