SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zakwasy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 884

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 214 dni Przeczytanych tematów 196
Dziękuję Panowie.
A jeszcze jedno pytanie czy warto używać pasa podczas ćwiczeń. Jeśli tak czy do wszystkich ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6066 Napisanych postów 140265 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 996316
pas tylko serie ciezkie, jak bedziesz schodzil ponizej 3 powtorzen mozna wrzucic
jakbys mial dograna diete, mozna by bylo pomyslec o BCAA zby nieco domsy obnizyc, jednak trzeba najpier dopiac miche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Sorry może to głupie ale jakie według Ciebie to serie ciężkie na pewno przysiady a co jeszcze? No michę to można powiedzieć mam spoko tylko w weekendy zawlam trochę i zauwazylem że białka trochę malo więc już mam zakupione...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6066 Napisanych postów 140265 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 996316
tzn co mas zna mysli? bardziej doprecyzuj pytanie, bo piszac "co jeszcze", mozna by bylo ksiazke napisac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Chodziło mi o to jakie to serie ciężkie?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
napisalem, takie, gdzie schodzisz nisko z powtorzeniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3147 Napisanych postów 41462 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 319443
Pas zakładaj jak będziesz podnosił w mc i siadach powyżej 130-140kg. Do mniejszych cięzarów nie ma sensu.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok dzięki.
Tak dopytuje może niezgrabnie bo nie czasami nie wiem dokładnie o co chodzi...
Ale już jasne
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3147 Napisanych postów 41462 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 319443
Kto pyta nie błądzi.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty do treningu