SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakupy na zime, cel duża masa. Potrzebne rady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Witam jestem obecnie na odbloku, ale juz kompletuje leki na zimowy cykl. W planie jest: susta/enan, deca, antek/meta. Czy na poczatek dac antka i potem wejsc w metke, czy metke w tym wypadku dac pod koniec? A moze znacie jakies inne srodki na sporą mase?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Tonny24
Co po antku na ubicie dac, testo base wychodzi za drogo odrazu mowie


Testo Base na ubicie to raczej kiepski pomysl imo. Jak juz to delikatnie propek i tren w wiekszej nieco dawce niz prop.
Zalezy tez jaki bf masz? Bo równie dobrze mozesz jeszcze troche po watrobie pojechac winem :)
Chyba ze zdecydowany na sok wylacznie jestes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poniższą ankietę wystarczy skopiować, wkleić do swojego tematu i wypełnić. Ułatwi to zadanie osobom chcącym udzielić pomocy / odpowiedzi, gdyż będą mieli niezbędne dane o osobie chcącej przeprowadzić dany cykl.

Dzięki temu udzielona odpowiedź będzie szybsza i z pewnością trafniejsza. Pozwoli to też uniknąć licznych pytań o dane, wymiary itp...

1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Te środki które, wymieniłeś to typowo masowe mokre środki enan +deka jak baza, antek i meta cyklicznie. Modowie wyżej, piszą o ankiecie, skopiuj i wklej dla święitego spokoju wtedy Tobie to mogę rozpisać.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
1. WIEK: 30
2. WAGA: 99
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 47
-klatka: 128
-udo: 79
-talia: 95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: długo
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: ponad 10 cykli meta, tesc: enan, susta, cypio, deca ,winstrol, tren enan
8. TRENING: 4x week
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: meta ,enan, tren e, wino 2 miesiące temu
11. POZIOM BF%: 19
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do chudniecia
13. STAN ZDROWIA: wzorowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: porost
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg:
-przysiad:

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
nie myślałeś o insulinie ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Tonny24
Witam jestem obecnie na odbloku, ale juz kompletuje leki na zimowy cykl. W planie jest: susta/enan, deca, antek/meta. Czy na poczatek dac antka i potem wejsc w metke, czy metke w tym wypadku dac pod koniec? A moze znacie jakies inne srodki na sporą mase?


Rozważ takie combo:

bold + sustanon

cyklicznie/wymiennie startujesz z metką pauza wjeżdża antek pauza wjeżdża metka pauza wjeżdża antek.


Bold+mix długie combo będzie więc idzie to elegancko wpasować

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Z insulina nie mialem doczynienie, jakie daje zyski w budowaniu masy? Bold + mix hmmm a nie lepiej deca + mix? Bold to raczej kosmetyk, czy źle rozumuje?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
MI bardziej pasuje bold+mix (1,5roku jechałem bold/tribold+omka i dobrej jakości masa weszła), ale może być i deka skoro nie jesteś przekonany do tamtego.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
no to daj nandro z testem i orale cyklicznie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
deka test lepszym rozwiążaniem i tańszym niż boldenon, ja mam trzy propozycje, pierwsza test +meta po skończeniu mety dodajesz npp 100mg eod druga propozycja boldek +test +deka lub npp , trzecia propozycja test +deka na końcu meta lub turinabol.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Chyba najbardziej Mi pasuje mix + deca i cyklicznie antek i metka. Mozecie Mi to rozpisac zeby wyszedl porzadny cykl?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skok prolaktyny po bromergonie

Następny temat

Pomoc w odbloku po długim cyklu

WHEY premium