SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zaginęły moje tematy

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 792

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23151
Czy tylko mnie zaginęły moje tematy? Wchodzę sobie kulturalnie a tu pusto, nie ma żadnego tematu, Wy też tak macie? Smutno mi teraz, co mam począć? Odczuwam pustkę w sercu, naprawcie to proszę.

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 24448 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75125
nie tylko Ty tak masz, ale mi nie jest smutno i nie mam pustki w sercu

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

napisał(a)
Usunięty przez georgu za pkt 1 regulaminu
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2610 Napisanych postów 38897 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 296991

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

napisał(a)
Usunięty przez Pippo za pkt 1 regulaminu
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 24448 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75125

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

napisał(a)
Usunięty przez georgu za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2610 Napisanych postów 38897 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 296991

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23151
Ej, nie gadajcie potajemnie bo powiększacie mi depresje.

--==GAINER TEAM==--

napisał(a)
Ekspert
Sixth wyluzuj

zdr.

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 12202 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 152582
masz sixth na pocieszenie

Podaj że piwo mie!

napisał(a)
Początkujący
Georgu przecież sobie jaja robie
Adrian fap fap fap
A tak w ogóle Adrian to zakładamy z powrotem Gainera? Jeśli temat nie narusza regulaminu nie można go usunąć,zgadza się Banan?

--==GAINER TEAM==--

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 12202 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 152582
nie mam ochoty na wojny z modami i bany

ale jak coś się ruszy to spróbuje pomóc

Podaj że piwo mie!

napisał(a)
Ekspert
Sixth Modzi jak nie chca spamu w dziale to sobie wpisza w wewnetrzny regulamin taki punkt i moga usuwac do woli Lepiej sie dogadac niz walczyc

zdr.

Instruktor Kulturystyki

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dzienniki dietetyczne

Następny temat

Czego chca ode mnie reklamy ? %-)

6 sposobów, aby podnieść intensywność treningu 6 sposobów, aby podnieść intensywność treningu Mleko UHT lepsze dla fitness i kulturystyki? Mleko UHT lepsze dla fitness i kulturystyki? Hormon wzrostu - broń na kontuzje? Hormon wzrostu - broń na kontuzje? Sterydy anaboliczno-androgenne a mutagenność Sterydy anaboliczno-androgenne a mutagenność Prolaktyna - fakty i mity. Zaburzenia stężenia prolaktyny Prolaktyna - fakty i mity. Zaburzenia stężenia prolaktyny Henri-Pierre Ano - od hokeja do IFBB PRO Henri-Pierre Ano - od hokeja do IFBB PRO Jak przytyć i przybrać na wadze? Poznaj 6 wskazówek! Jak przytyć i przybrać na wadze? Poznaj 6 wskazówek! 4 ćwiczenia, które zaskoczą Twoje przedramiona 4 ćwiczenia, które zaskoczą Twoje przedramiona