SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynamy spokojnie :D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4954
CZE zaczynam trenować na siłce i zakupiłem sobie Carbo Biogenixa ( zażywanie 50gr po treniolu) Białko Megabola ( 20 gr po treniolu i 20gr 30min przed snem) oraz Olimp thermo speed extreme ( kapsułka 30min przed sniadaniem i obiadem) .
Trening na poczatek na redukcje + 3x w tygodniu rowerek i oczywiście skromna Dieta :D z takich dań jak:
-Makaron z tuńczykiem
-ryż( lub kasza) z kurakiem
-jajecznica z ryżem
-grahamki z serem lub drobiową
-twaróg z dzemem lub jajkiem
-koktajl( mleko truskawkowe+banan)
-omlet z płatków i białek
Jeszcze małe pytanko czy ujdzie brać te białko z tym mlekiem truskawkowym? ma ono 1,5gr tłuszczu na 100ml !? czy lepiej jakiś kefir czy cuś zamiast z wodą?
..z góry dzięki za rady, pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jaki cel ?


obojętnie jaki on by nie był to wywalił bym na starcie

dżem
mleko truskawkowe
banan
ryż biały zamienił na ryż brązowy, kasze, makaron, pieczywo pełnoziarniste, płatki zwykłe/górskie.
dodał warzywa bo ich nie masz podobnie jak bardzo mało tłuszczy co może znacznie utrudnić efekty na siłowni a co najważniejsze zdrowie może nie dopisywać.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
A czemu wywalilbys banana rothen?Jest trujacy? Jako zrodlo ww prostych po treningu w sam raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4954
CZE Rothen , hmm dżem to kwestia jednej łyżeczki dla smaku do twarogu więc ujdzie myśle , banan jak kolega wyżej pisał źródło ww więc nie zaszkodzi zjeść myśle te choćby 2-3 na tydzień (skromnie), mleko truskawkowe tu własnie sie zastanawiam czym by je zastąpić najprawd. kefir lub jogurt naturalny( jak wielu poleca) ,kasza makaron wiadomo , z pieczywa zdrowszego to grahamki i chleb pełnoziarnisty czasem, płątki teraz juz jem rzadziej po tym jak sie naczytałem o węglach w nich tymbardziej ze jadałem kukurydziane ,ew. czasem zjem , z warzyw to skromnie jakis ogóreczek pomidorek na bułeczki lub drobna sałątka czasem ,tłuszcze!? hmm one zawsze sie znajdą czy to w mleku czy jajku lub serze czy pasztecie.
Cel no właśnie ja sam go nie potrafie chyba sprecyzować hehe , napewno zrzucenie 3-4 kg na początek a potem zobaczymy na co fundusze pozwolą(dłuższa dieta oraz odzywki).
Waże 81kg przy wzroście 178cm biceps-35cm , na początek zrzucić oponke drobną a potem rzeźbić i robić siłe:D.
Z wyliczeń wyszło mi około 2400 kalorii , gramowo dałem Białko-2,2g/kgmasy Węgle -3,2g a Tłuszcze 1,2g czy to wystarczajaco dobrze dobrane wartości ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

proszę o wskazówki

Wiecej