SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zaczynam przygode :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 361

Formularz - Proszę o pomoc

M

19

Waga

68

Wzrost

187

Cel treningowy

masa i budowa

Staż treningowy na siłowni

0

Uprawiane inne sporty

pilka nozna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

silownia do 2 tygodni start

Dieta

na razie brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

wada postawy ale juz chyba jest dobrze

Zażywane suplementy

do tej pory brak

Ostatnio przerabiany plan

brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

nie wiem
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8
Siema , mam 19 lat i jestem ekto przy wzroscie 187 waze 68kg ... moim celem jest zbudowanie masy . W temacie jestem nie obeznany wiec dla tego tu pisze i czekam na odpowiedzi tylko od doswiadczonych ludzi .

Mysle kupic cos takiego http://www.ebay.co.uk/itm/PVL-Mutant-Mass-6-8kg-Plus-PVL-Mutant-Creakong-300g-/331231237901?pt=UK_Health_Beauty_Vitamins_Supplements&var=&hash=item4d1eeb970d . Przypomne ze moim glownym celem jest bardzo szybkie przybranie masy , na silownie nie chodzilem jeszcze nigdy ale niebawem zaczne (do2tyg) . Jesli chodzi o diete to zadnej nie mam ale wiem ze zapotrzebowanie kcal to minimum 4tys wiec cos powoli bede tworzyl w styl stalej diety . Wstaje regularnie o 6 rano (praca do 17) o 18 jestem w domu , zostaje jakas godzinka na ogarniecie sie i mam czas wolny wiec nie jest zle jesli patrzac na to .

Gdy zaczne cwiczyc mysle kupic http://www.ebay.co.uk/itm/Olimp-Alkagen-120caps-Post-workout-Recovery-Alkali-Metal-Salt-Magnesium-Free-P-P-/131132120904?pt=UK_Health_Beauty_Vitamins_Supplements&var=&hash=item1e88155f48 .

Mam pytanie , czy to wszystko to dobry wybor ? Prosze o jaka kolwiek pomoc , dzieki !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 540 Napisanych postów 21399 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 141148
Nie masz diety a chcesz kupować suple, nie ma w tym logiki. Ja bym nie kupował nic na twoim miejscu bo nie są ci potrzebne żadne suple jeśli dopiero zaczynasz.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2015-01-30 16:39:58
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8
Pisalem ze bede dopiero ustawial diete ...
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mi chodzi o to czy to dobre suplementy . Po za tym glownym celem jest przybranie na masie . Zreszta pisalem ze czekam na glownie dobre porady , bo w tym stylu co Ty napisales to jest nawet smieszne , i nie chce otrzymywac takich porad . Po prostu licze na cos madrego i pozytecznego . Jesli juz cos takiego napisales to mogles to od razu rozwinac i daruj sobie odpwiedz jak Cie prosze !
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
czekam na pomoc w dalszym ciagu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ILE SERII NA MASE POTRZEBNA POMOC

Następny temat

Trening do oceny