SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam przygodę - Bikini Fitness

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180151

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Kalafior Żaneta chyba dzisiaj fiksacji dostanie przeglądając dzienniki Niech się okaże tylko, że Sylwia i Dorota też go dzisiaj szamały

Wiesz Iwona, telefony, duperele, ale ważne żeby później dolary się zgadzały Dobrze, że wypiski się regularne robią


Zmieniony przez - DamiosL w dniu 2014-10-15 14:02:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nie nie, mnie obecnie do kalafiora nie ciągnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
MCMVIII - w ubraniu to jest spoko, ale gorzej bez . NIestety ciało jest otłuszczone i pełno cellulitu, którego chyba żadna kobieta nie chce mieć... A ja najpierw schudłam mega dużo, a póżniej przytyłam (owszem, cwiczyłam cały czas, jadłam normalne rzeczy kasze, ryże, mięsko, itp, słodyczy nie) ale widocznie za szybko to szło no i cóż... Teraz Adam mnie ratuje


Doris- nie lubisz kalafiorka??


DamiosL - no musi musi, bo łepetyna ukręcona Staram się robić treningi, chociaż jest to utrudnione, ale to tylko tydzień... i tak uważam , że więcej robię niż kanapowe lenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Oczywiście, że lubię ale obecnie jeszcze nie mam na niego parcia, tak samo jak na brokuła np. Zdecydowanie wolę jakieś warzywo na zimno;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Sałata zielona + pomidor + ogóreczek zielony <3 Damian approved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
I sos koperkowo ziołowy firmy Digestive bez chemii . Wczoraj taka jadłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Adkens pewnie caaaaly dzień chodzę dzisiaj głodna. .. nie wiem czy to przez pogodę :(?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nie wiem ale dołączam do Ciebie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ładnie jak nie kiedyś banany tak teraz kalafior mnie prześladuje

Ja dziś coś nie głodna jakoś... aż dziwne
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

Następny temat

Może kiedyś... DT michalwezyk.

WHEY premium