SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam przygodę - Bikini Fitness

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 179986

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Polka88 - dzięki serdeczne, akurat talię uważam za atut, zawsze była w miarę wąska :)
wiktor.gryboś - znam to . Jak moj facet ćwiczył kiedyś tak porządnie że nawet ja schodziłam na drugi plan to miał tak samo
Black-Wolf - dziękuję i zapraszam ! Czasem coś do kuchni sfd daję - tzn ostatnio długo nie , ale był szał na kotleciki kurczakowo-ryżowe i placki kefirowe
azalianna - też mnie to irytuje . Tym bardziej że ja chuda już byłam i coś w głowie niestety zostało z tamtego okresu...nie potrafię tego wytłumaczyć, ale pewnie mnie rozumiesz
SebastianMielecki - no tak, ale ja siebie widzę za dużo . A z siłowni cąłkiem nie rezygnuję.
TanQer Wielki zad mam




Pogadaliśmy trochę z Adaśkiem . Rozmowa zaowocowała zrozumieniem i będzie nowy plan żywieniowy i treningowy. Palimy smalec.











Zmieniony przez - Iccana w dniu 2015-05-10 21:12:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Ja nie wiem jak możesz na siebie narzekać, wyglądasz świetnie! :)
Jedzonko jak zwykle pyszne, błędem było wchodzenie tu po ostatnim posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
No widzisz Jula, tak jest. O co innego mi chodziło, co innego chcę osiągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Ta zad, swietna figura, kobieca :)

Zmieniony przez - TanQer w dniu 2015-05-10 22:13:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Siemano.

Dość długo mnie tutaj nie było tak na "stałe". Przez ostatnie dwa tygodnie byłam 2 x na treningu siłowym. Codziennie kręciłam po godzince naraz cardio , lub 40 min rano, po południu 20 + inne ćwiczenia na ciało, brzuch bez obciązenia.

Oderwałam się trochę od typowej diety , dorzuciłam jogurt naturalny , trochę owoców. Zaowocowało to spadkiem wagi do 57,9 - dzisiejsza. Jestem zadowolona , mam nadzieję, że teraz waga będzie spadać.

Mało tego - dostałam nowy plan treningowy . Siłownia będzie 3 x w tygodniu , bez spiny , bez obowiązku a z przyjemnością.
Ćwiczenia aerobowe 4-5 x w tygodniu , lub różna aktywność : rower, rolki , spacery itp.

Będzie to miało na celu zrobienie fit sylwetki - oby się udało tym razem coś zrobić lepszego . Chcę się głównie odtłuścić, zjechać trochę z kg , i wyglądać szczupło , ale z jakimś tam widocznym mięsniem/zarysem. Jak już we wcześniejszych postach wspominałam, bardzo źle się aktualnie ze sobą czuję, jest mnie za dużo i moja psychika niemiłosiernie na tym cierpi, tak więc spinam poślady i walczę dalej.

Moja nowa dieta :
B - 80
T-50
W-100

Od poniedziałku ruszam.
























Zmieniony przez - Iccana w dniu 2015-05-16 15:34:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
ale kolorowe jedzonko
trening to ma byc przyjemnosc ! nic na sile. jesli czulas inaczej to widocznie cos musialo byc nie hallo ale mam nsdzieje ze teraz bedzie tylko lepiej trzymam kciuki! ;*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Ano kolorowo , kolorowo

Dokładnie , to jest styl życia , nie przymus. Teraz czuję komfort psychiczny Dobrze sobie odpoczęłam przez te dwa tygodnie , dzisiaj byłam na siłowni - i była moc

Mój obecny trening będzie podzielony na dwie częsci : Górę i dół.

GÓRA :

- Ściąganie drążka do klatki podchwytem 4s 15, 12, 10, 10p
- Wyciskanie sztangielek siedząc 4s 15,12,10,10p
- Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia do brzucha 4s 15,12,10,10
A - Unoszenie sztangielek bokiem w górę siedząc
B - kładziesz się i robisz wyciskanie sztangielek leżąc
C - podnosi i robisz uginanie ramion ze sztagnielkami siedząc
D - kładziesz i robisz francuskie wyciskanie sztangielek chwytem płotkowym
4s po 12powt - ABCD robię jedno po drugim, dopiero po wykonaniu wszystkich 4 ćwiczeniach robię przerwę.

DÓŁ:

- Przysiady ze sztangą 4s 20, 15, 10, 10p
- Uginanie podudzi leżąc 4s 15,12,10,10p
A - Wyprosty nóg
B - Wykroki chodzone ze sztangielkami/sztangą/"bagiem" 3s 15p + po 10-12 na nogę
A - Wyciskanie nogami na suwnicy
B - MC na prostych nogach
3s 15+15p
A - Wykrok w miejscu na podwyższeniu np steppie, z uniesieniem przed siebie w górę kolana nogi będącej z tyłu w czasie wykroku - najpierw jedna potem druga
B - Unoszenie bioder ze sztangą
3s 15p + 12-15p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Czyli teraz inne podejscie tak jak i ja na slokojnie bez spinki itd, sama przyjemnosc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
ja to planuje kupić rolki świetne cardio i czas szybko leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MaxiMaxi a'ka Terror coś tam sobie ćwiczy

Następny temat

Może kiedyś... DT michalwezyk.

WHEY premium