SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam cwiczyc, czy dobrze...?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1356
Czesc. Cwicze na silowni ok miesiaca, wczesniej byly pompki, hantle i drazek. Chcialem sie dowiedziec czy dobrze cwicze?
Silownie mam 3 razy w tyg (co 2 dni)
na kazdym treningu cwicze podobnie
wyciskanie sztangi na lawce plaskiej: 4x10
wyciskanie na plaskiej waskim uchwytem: 4x10 - triceps
rozpietki 4x20
uginanie ramion z hantalami: 4x10 - biceps
przedramiona z podchwytu i anchwytu: 4x az bedzie pieczenie i jeszcze troche
do tego czasami nogi:
wstepy na palce: 4x50
przysiady: 4x35
chodzi mi w sumie o przyrost masy miesniowej.
Czy na poczatek moze tak byc? czy mam sobie rozlozyc juz, ze w kazdym dniu treningu cwiczyc co innego? raz klata i tripceps, innym razem biceps i przedramiona itp? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1724
A barki i plecy ? tez trzeba je cwiczyc. Plan nie jest za ciekawy, ale niech wypowie sie jakis ekspert.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Plan do dupy, 3 razy w tygodniu to robisz?? Chyba chodzi o przetrenowanie a nie o jakies przyrosty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1356
na silowni mam tylko laweczke, sztange i hantle, nie dlugo tez wyciag. Mam 18 lat, 60 kg, 173 jakby co...,
dlaczego przetrenowanie?
ps. atlas przeczytany
nie chcem cwiczyc na stojaco, poniewaz mam klopory z kregoslupem, staram sie robic cwiczenia, ktore nie obiciazaja kregoslupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20853
Wrzuć na luz- jeżeli chcesz przyrostów to ćwicz daną grupę mięśniową raz w tygodniu. A jeżeli chcesz plan- użyj wyszukiwarki, na forum jest ich masa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
Cos mi sie wydaje ze do dupy byl ten pierwszy miesiac twoich cwiczen (bez obrazy)ja bym zrobil sobie ACT a pozniej bral sie za mase.

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
coś cienko z tym planem

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1049
A gdzie podział na partie?? mi sie ten plan bardzo nie podoba!!! jak z technika u ciebie?? co do kręgosłupa praktycznie wszystkie partie i cwiczenia morzna wyizolowac tak by wyeliminowac obciąrzenie kręgosłupa!! podziel sobie trening na partie dołącz plecy!!

TECHNIKA I DIETA DOPROWADZI CIĘ DO SUKCESU!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
slabiutki planik

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
UwE dzieki za soga ale za co? odbije

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15613
kazda grupa cwiczona raz w tygoniu wszystkie partie chyab ze masz jaks kontuzje chłopie chcesz sie przetrenowac??

ch*j wie wszystko :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSBA O TRENING

Następny temat

jaki trening na redukcji

WHEY premium