logo
zamknij zamknij

Zaczynam ćwiczyć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 382

0 5 0
napisał(a)
maciek_mc14
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 64
Witam potrzebuję pewnych informacji jak ćwiczyć . Od jutra chce zacząć ćwiczyć na siłowni , ale chciał bym również zrzucić brzuszek który mi przeszkadza . Ostatnimi czasy trzymałem dietkę udało mi się pozbyć 20 kg ciałka. teraz pozostało jeszcze trochę brzuszka i do tego skóra po zgubionych kilogramach. Potrzebuje porady jak ćwiczyć żeby znowu sie nie zalać , i do tego jak zgubić ten brzuszek . Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc!
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
kaka135
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 338 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1741
Biegaj 3 razy w tygodniu spokojnym tempem. Rób brzuszki zwykłe i skośne. Ćwicz pozostale partie miesni biceps klata itp . Bedzie dobrze ;). Pamietaj o diecie.
napisał(a)
Tomasz1405
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 23860 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 147323
maciek_mc14

wypełnij ankietę !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój plan na masę: czekam na propozycje zmian

Następny temat

Wytrzymałość mięśni - czterodniowy plan

GRAND PRIX POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS, DEBIUTY SUMMER EDITION 2017 - wyniki I dnia

Rozciąganie i rolowanie - jak to robić żeby sobie nie zaszkodzić?

Śmierci i kontuzje w sporcie

"Szał sterydowy" oraz "sterydy zabiły mojego syna". Fakty i mity

Zastój w wynikach treningowych, jak go pokonać?

4 suplementy wspomagające walkę z trądzikiem

Chałwy - porównanie okiem dietetyka

Musli - porównanie okiem dietetyka