Znajdz stabilizator / ortezę

Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 28949 razy
  • Autor

Zaczerwienione, zmęczone oczy

• Wysłano 14 VI 2004 19:36

zgłoś naruszenie

Witam, mam pewien problem.
    Po całym dniu pracy m.in. przy komputerze mam zaczerwienione i zmęczone oczy jak mozna temu zaradzić, znacie jakieś domowe sposoby?

Pomocy.
    • Pochwały: 0
    • Nagany: 0
    • Na forum: 12 lat
    • LPA: 4583

Wysłano 14 VI 2004 20:31

zgłoś naruszenie
    najlepsze sa kropelki do oczu Visine okolo 15 zl dostepne w aptece daja ulge albo jakies ogorki na oczy czy cos takiego
    • Na forum: 12 lat
    • LPA: 42820

Wysłano 15 VI 2004 00:08

zgłoś naruszenie
    albo krople ze świetlika. Klarin tez mozesz sobie kupić.
    Ponadto ćwiczenia na wzrok, np zasłanianie- jako przerwa w pracy szczególnie przy komputerze. pamietaj o mruganiu, przy komputerze, odległosci- chyba 70 cm od monitora, no i najlepiej zeby wzrok był powyzej monitora.
    • Na forum: 11 lat
    • LPA: 12849

Wysłano 15 VI 2004 14:11

zgłoś naruszenie
    kropelki można naturalnie stosowac ale raczej profilaktycznie a nie na juz mocno zmeczone oczy . ja polecam metode naprawde skuteczna i w miare prosta.gdzies czytałem i nawet widziałem. chodzi o zimne okłady torebkami z czarnej herbaty . naprawde jak siedze przed kompem ze 3h to potem mam obolałe oczy wtenczas to mnie ratuje .polecam
  • Wysłano 16 VI 2004 10:46

zgłoś naruszenie
    jeszcze jedno pytanie - jaka to jest czarna herbata?
    • Na forum: 13 lat
    • LPA: 6553

Wysłano 21 VI 2004 20:54

zgłoś naruszenie
    Napewno powinienes robic sobie przerwy z 5 min co godzine!
  • Wysłano 23 VI 2004 00:26

zgłoś naruszenie
    Polecam okłady z szałwi na oczy. Moczysz gaze w naparze tylko zimnym i na okolo 20 - 30 minut dlamnie pomagało. Naprawde warto spróbować.
    • Na forum: 7 lat
    • LPA: 23

Wysłano 16 XII 2007 19:00

zgłoś naruszenie
    ej, wiecie co, te kropelkowo-okładowe sposoby to moze i dobre, ale tak na prawde do pracy przy kompie powinno sie nosic okulary!!!! z antyrefleksem. Ja nosze do kompa esilory. ni ewiem jak inne, ale te sa spoko. po prostu chroania przed tym promieniowaniem.
    • Na forum: 9 lat
    • LPA: 22327

Wysłano 16 XII 2007 22:14

zgłoś naruszenie
    Tez mam problem z oczami.Z tym ze rano przez dlugi czas do oklo godziny po wstaniu zbiera mi sie przy kaciku oka wydzielina.Na wieczor tez bardziej intensywnie.Niewiem czym to jest spowodowane.Moze jakas alergia a moze przez to ze duzo na kompie siedze.Sam juz niewiem.
    • Na forum: 11 lat
    • LPA: 12849

Wysłano 17 XII 2007 00:42

zgłoś naruszenie
    okłady z szałwi to krzyż na droge ... przeciez szałwia ma dzialanie antyseptyczne a nawet odkażające ... chcesz by Ci oko wyrażło ;> Czarna herbata lub krople specjalne na zmeczone oczy dostepne w aptece ...
    • Na forum: 7 lat
    • LPA: 23

Wysłano 18 XII 2007 12:42

zgłoś naruszenie
    hej, a ta wydzielina to nie jakies zapalenie przypadkiem. chyba tak sie objawia zapalenie spojowek, czy inne swinstwa. Od kompa pewnie...bo zmeczone oko. Idz do okulisty, albo jakies kropelki kupp w aptece na to. A naturalnie to chyba tylko masc ze swietlika ;)