SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Za długa drzemka (w godziny).

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 972

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 499 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16463
Czasami zdarza mi się spać w dzień.. Głównie wtedy kiedy czuję stres (nerwica lękowa). Idę wtedy się położyć na chwilę i puszczam relaksacyjną muzykę na odstresowanie po 5 minutach jest w miarę ok ale już tak sobie leżę dłużej, w efekcie nieraz budzę się po 2 godzinach.. Czuję się wtedy troszkę zmęczony itp. I mam wzdęcia i małe problemy z wypróżnianiem.. Ale chodzi mi przede wszystkim o mięśnie jakie są skutki takiego "drzemania" w dzień po 2 godziny??

@Mały błąd w tytule.. Miało być (2 godziny). :P

Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2017-08-21 19:36:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 434 Napisanych postów 2430 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 251604
Bardziej będzie wpływać na dezorganizację porządku w ciągu dnia, będziesz miał mniej czasu itp. O ile jeszcze kilkunastominutowa drzemka jest spoko, tak po 2 godziny dodatkowo raczej lipa i nie patrzyłbym tutaj przez pryzmat wpływu drzemek na mięśnie, bo takowy nawet jak w malutkim stopniu istnieje to go nawet nie zauważysz (a prędzej na plus)

Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-08-21 20:08:12
1

Confidence is silent. Insecurities are loud.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 499 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16463
Dzięki za odpowiedź. Dezorganizacją dnia się nie martwię.. Przerwa od studiów, ponadto jak już pracuję to 2 razy w tygodniu max. ;)

Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2017-08-21 20:16:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6736 Napisanych postów 60012 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 491298
Myckol57
Czasami zdarza mi się spać w dzień.. Głównie wtedy kiedy czuję stres (nerwica lękowa). Idę wtedy się położyć na chwilę i puszczam relaksacyjną muzykę na odstresowanie po 5 minutach jest w miarę ok ale już tak sobie leżę dłużej, w efekcie nieraz budzę się po 2 godzinach.. Czuję się wtedy troszkę zmęczony itp. I mam wzdęcia i małe problemy z wypróżnianiem.. Ale chodzi mi przede wszystkim o mięśnie jakie są skutki takiego "drzemania" w dzień po 2 godziny??

@Mały błąd w tytule.. Miało być (2 godziny). :P

Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2017-08-21 19:36:25

2godz to stanowczo za długo. Max 30minut, badania choć mówią o 21-24minutach podajże.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Czyli jednak jakiś niekorzystny wpływ na efekty siłowe jest??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1690 Napisanych postów 46692 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 471951
To nie jest kwestia bezpośrednio na same na mięśnie, co regeneracji poczucia wypoczynku , witalności , energii w ciągu dnia itd. co jest uzależnione właśnie od odpowiedniej ilości (higiena , fazy itp.) inna sprawa to obecna nerwica i specyfika pod daną jednostkę.
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6736 Napisanych postów 60012 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 491298
Myckol57
Czyli jednak jakiś niekorzystny wpływ na efekty siłowe jest??

Po prostu możesz być 'zamulony' czy tam 'niedorobiony' jak to się mówi po tak długim podsypianiu 2h
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapalenie zakończeń nerwowych kręgosłupa