SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z masy na redukcje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52
Przejde od razu do sedna.

Jestem na masie 3650kalorii (250+kalorii nadwyzki) i chcialbym przez caly lipiec byc na redukcji aby podciac brzuch. Moim problemem jest niewiedza, chcialbym stracic w ten miesiac 1-1.25kg fatu, ucinajac 500 kalorii od teraz (czyli bede na deficycie jakies 250-300kcal). Taka duzo ilosc kalorii na jeden raz to nie jest za duzo? Czy raczej powinienem najpierw odciac np. 200 a po tygodniu, dwoch kolejne 200-300?

Ps: Wiem ze w miesiac kostki sie nie zrobi, ale nie mam duzo BF, zalacze zdjecia. Moim problemem jest brzuch ktory nie jest za bardzo widoczny, a jak juz to tylko przy dobrym swietle. Staz na silce nie jest za dlugi, byc moze to nie przez bf a przez brak miesni, ocencie sami.
Zostac dalej na masie, czy stracic ten miesiac na redukcje zeby 6pack wygladal lepiej na plazy?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Brzuch nie wygląda źle, mięśnia za to nie ma, także bym olał ta redukcję i jeszcze masował.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4510 Napisanych postów 35788 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263091
Tak jak napisał Koniu, lepiej będzie dalej pocisnąć z budowaniem masy
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
J/Koledzy.

W Twoim przypadku nie ma czego redukować.
Nie masz dostatecznie rozwiniętej masy mieśniowej, jeszcze nie ten czas.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52
Macie racje, nie mam takiego miesa. Pomysle nad redukcja w przyszle wakacje, albo moze i jeszcze nastepne jesli sie nie zaleje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo proszę o sprawdzenie mojej diety na mase

Następny temat

Dzień jedzenia do oceny

WHEY premium