SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z czym Klate??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1907
Witam mam znów problem nie wiem czy cwiczyc Klate z jakimis innymi mięsniami ..czy moze samą klate tylko ?? Jak lepiej ona rosnie ?? mi sie wydaje ze samą klate a wy co o tym sądzicie ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
Klate ćwicz z tricepsem podczas wyciskania sztangi pracuje triceps więc po klacie "wypompuj" go do kończ na koniec możesz dorzucić brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Klate to najlepiej z tricespem,bo i tak go robisz przy klacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1309
Ja jak i wiele wiecej ludzi trenuje klatke z bicepsem, a triceps dzien pozniej z plecami, dzieki tak ulozonemu planowi dzien wczesniej przy klacie pobudzam triceps do cholernie ciezkiej pracy dzien pozniej
Niezapominajcie ze po klatce czlowiek jest zmeczony i nieuda mu sie prawidlowo rozjechac trica i najlepiej robic to osobno.
Triceps jako najwiekszy miesien na rece potrzebuje ostrego treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Błędne myślenie. U mnie triceps po klatce za***iście rośnie, a robię tylko dwa ćwiczenia z małymi ciężarami.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
triceps po klacie i biceps po plecach, inaczej jest tak jakbys robil biceps i triceps 2 razy w tygodniu, a to grozi nie tyle brakiem przyrostu jak kontuzjami

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 339 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5206
klatkę można ćwiczyć i z tricepsem (dobicie) i z bicepsem i z barkami, bo przedni akton bierze udział w wyciskaniu. Nie ma jednej uniwersalnej metody. Sam musisz sprawdzic co i jak u Ciebie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4787
Co do klaty z barkami to nie byłbym taki pewien bo można przeciążyć stawy barkowe, ja robię klate z tricepsem i bardzo ładnie idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 339 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5206
Można klatke z barkami, ale główny akcent przy barkach należy kłaść na boczny akton oraz na tylny - przedni mocno ćwiczy przy wyciskaniu szczególnie na skosie głową w górę, choć ja robie i tak wyciskanie sztangielek siedząc. Prawda natomiast jest, że przy barkach należy b. uwazać, bo są podatne na kontuzje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1907
A co myslicie o Klatce z Plecami ?? bo narazie tak cwicze A bary cwicze z bicem i tricem ... czy moze lepiej zrobic klate z barami a plecy a bicem i tricem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4787
kalata i plecy?? czy to nie zaduzo jak na jeden trening? Ja bym śie zajechal jakbym tak robil
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje plecy << POMOCY >>

Następny temat

Jak zwykle problem

WHEY premium