SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z brzucha leci z klaty chyba nic.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 336
Witam zaczne od tego ze mam 15,5 lat.Cwicze nieregularnie na silce od 1 roku,Od wrzesnia wzialem sie za redukcje.Diete jaka taka trzymam.Z pasa polecialo z 101 na 93 , ale wydaje mi sie ze z klaty nic.Ocencie sami.
to z wrzesnia
http://img204.imageshack.us/img204/9444/dsc0fdf0260.jpg
a to z dzis
http://img514.imageshack.us/img514/9194/dsc0013re7.jpg 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
ściągasz koszulkę i pokazujesz o co chodzi. Pobierają ci krew by zbadać hormony, dostajesz wynik po czasie. to wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
zlecialo Ci i z klaty i z brzucha, jeszcze boczki masz troche ale one tez schodza.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 336
Ogolnie mam zamiar redukowac do nowego roku , pozniej cykl na kreatynie , i dalej sie pomysli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2633
a jak z kg ile zeszło?

efekt ładny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 336
z 82/83 na 77 , no z brzucha moze tak , ale boje sie ze mam lipomastie a co gorsza ginekomastie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 336
Nawet zastanawialem sie nad jakims spalaczem , troche mlody jestem ale juz nie moge na siebie patrzec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 336
Nikt mi nie moze pomoc?
Moze l-karnityna na poczatek?

W dodatku zauwazylem ze na lewym cycu , tam gdzie serce jest tego tluszczu wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 165 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1544
Szkoda kasy na l-karnityne. Wytrwałości i ćwiczeń, odchudzanie i dieta nigdy nie dadzą Ci pożądanych efektów na pstryknięcie palcem. Przy Twoim wieku branie jakichkolwiek spalaczy mija się z celem, podobnie też kreatyny. No, ale za pewne moje p*eprzeni* nie ma żadnego znaczenia, wszak marketing łatwiej trafia do 99,9% społeczeństwa...

No pain - No Game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
spalacz ci nie zalatwi problemow hormonalnych, jak odchudzasz sie zdrowo to trzymaj tak dalej, poki co dobrze schodzi,
uwazaj na wode jaka pijesz, nie jedz soi, ani tofu, jedz wiecej warzyw zielonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
Mój kolega miał podobnie,w czasie dzieciństwa był grubaskiem i to niezłym. Zmartwię Cię i pocieszę jednocześnie - na piersi pomogła operacja hirurgiczna, i temat ten załatwili w zwykłym szpitalu a na resztę tłuszczu pomogła mu wiedza z zakresu odżywiania i suplementacji, oraz ciężka uczciwa praca na treningach. Co ciekawe wyniki hormonalne w wieku 20 lat, gdy podjął się coś z tym zrobić miał ok - testosteron w normie, zawyżony jedynie był poziom prolaktyny. Do dziś zachował tendencję do odkładania się tkanki tłusczowej, ale tak łatwo jak przybierze, tak to doskonale potrafi dociąć dzięki aerobom i treningom. Walcz na treningach, walcz z książkami, SFD i prasą kulturystyczną/fitness. Czasem lepiej więcej wiedzieć, niż ciężej ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 336
Czyli co isc do z tym do lekarza?;d

I mam dosc glupie pytanie , czy jesli bede ciezko cwiczyl i trzymal dobra diete to do wakacji bedzie cos lepiej?;dBo niechce sie wstydzic jak bede szedl z kolegami gdzies na wode.W dodatku po lewej stronie mam wiecej tluszczyku na klatce niz po prawej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta-mumin

Następny temat

1-2cm w pasie w 3 tyg.

WHEY premium