SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z Olimpem po zdrowie i nagrody-KODY I CENY str. 84, 128 i 263

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 551690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
no właśnie ten sam problem, co jest z kalkulatorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1600
podobno bedzie jutro

i wszystko na ten temat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3209
może i zadam głupie pytanie ale jestem osobą pedantyczną :)
mianowicie ... chyba nie będzie problemu jak za punkty zażyczę sobie kilku produktów na jednym formularzu?:>
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jasne ze nie
sam tak robie odpowiednio dostosowujac wielkosc liter :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
wyslalem zwyklym poleconym... :/
czy polecony priorytetowy z potw. odbioru jest konieczny czy to nie ma znaczenia?

I drugie pyt: wg regulaminu nagroda wysyłana jest do 21 dni po otrzymaniu kodów. Jak to wygląda w praktyce? Tj. ile zazwyczaj trzeba czekac na paczkę? Może Olimp radzi sobie szybciej?
pzdr

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czy polecony priorytetowy z potw. odbioru jest konieczny czy to nie ma znaczenia?

ma to znaczenie dla Ciebie wiesz kiedy Nutrifarm otrzymal Twoj list
ale nie jest wymagane :D
mozna nawet podwiesc na osiolku jak ktos ma bliski i takowe zwierze pod reka :D

I drugie pyt: wg regulaminu nagroda wysyłana jest do 21 dni po otrzymaniu kodów. Jak to wygląda w praktyce? Tj. ile zazwyczaj trzeba czekac na paczkę? Może Olimp radzi sobie szybciej?

w praktyce wyglada to praktycznie
raz po paru dniach ludzie dostaja
raz po 22 (paragrafowe 21 roboczych plus kurier)

trzeba trzymac kciuki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
nie chce wyjsc na niecierpliwego , ale czy telefonicznie bede mogl sie dowiedziec na jakim poziomie zaawansowania jest moja paczka?

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
z pewnoscia tak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Witam,
jest pewien problem... mianowicie jak z komórki dzwonię na infolinię, to mówi mi, ze wybrany nr jest nieprawidłowy, a jak zadzwoniłem do centrali to naklepało mi ponad minutę a potem pwoeidziało, ze wszyscy konsultanci są zajęci:-/ co zrobić?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. w komorce masz najlpewniej nie aktyna komuniacje z linia 0801
2. w zyciu nie zdazylo mi sie aby do godziny 17 dzwoniac uslyszec automat - wiec nie bardzo wiem jak moge pomoc - zawsze jest czlowiek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moro gasp - białe??

Następny temat

Dieta redukcyjna - stagnacja

WHEY premium