SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z Olimpem po zdrowie i nagrody-KODY I CENY str. 84, 128 i 263

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 552019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
Biniu czy jesli nie znam dokladnej ilosci punktow (a doliczylem sie ich na oko okolo 1400-1500 lecz kilku nie jestem pewien) to czy moge wyslac formularz bez wyboru nagrod i wtedy, po otrzymaniu punktow przez firme oraz dokladnym ich przeliczeniu, zamowic takie produkty na ktore starcyz punktow.

Czy w ciemno wypisac kilka produktow, ktore chcialbym otrzymac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
haha jaki zal
punkty musisz sam przeliczyc i uzupelnic formularz, jak wycinales kody bez zapisywania co jest czym to teraz wpisuj na google kod kreskowy i odnajduj, wczesniej sobie posegreguj wg kodu to nie bedziesz sprawdzal tego samego kilkakrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8625
Może napisz jakich kodów nie znasz, ktoś na pewno pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
wszystkie sa na necie bo ostatnio sam szukalem, jak nie mozesz znalezc to czasami pierwsza lub druga tylko czesc kodu wpisywac trzeba, bo np prolongatum ma tylko czesc takiego samego kodu(zalezy od smaku)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
sluchaj kk3 ja polowe kodow to juz powpisywalem w temacie, ktory jest do tego stworzony ale niestety nie wsyzstkie dalo mi sie rozszyfrowac i juz nie pomagalo szukanie w google itp. tak wiec wskazowki co mam zrobic,jak szukac sa zbedne w tym przypadku.
DLatego ponmawiam pytanie z poprzedniego mojego posta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Biniu czy jesli nie znam dokladnej ilosci punktow (a doliczylem sie ich na oko okolo 1400-1500 lecz kilku nie jestem pewien) to czy moge wyslac formularz bez wyboru nagrod i wtedy, po otrzymaniu punktow przez firme oraz dokladnym ich przeliczeniu, zamowic takie produkty na ktore starcyz punktow.

Czy w ciemno wypisac kilka produktow, ktore chcialbym otrzymac?


wyobraz sobie jaki ogrom pracy spadlby na osoby ktore obsluguja konkurs gdyby kazdy wysylal liste w ciemno z adnotacja -

Droga Firmo przelicz sobie ile mi tam masz wyslac za darmo supli i szybciutko slij


w przypadku braku znajomowsci co oznacza kod - zawsze polecam infolinie
w kilka minut wszystkie Twoje watpliwosci zostana rozwiane :D
ilosc kodow jest m.in uzalezniona od smaku i gramatury produktu wiec spamietac wszystkie niesposob :D
dlatego smialo infolinia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1600
Myślę ze w tej sytuacji wyślij wszystko bez obliczania pkt, podaj swoj telefon i popros o kontakt . Według mnie najprościej i najwygodniej , przecież oni i tak to robią(czyli zliczaja punkty ) zrozumiałe , że mozesz nie pamietać wszystkich kodów. A telefoniczne podawanie 30 kodow zajmie kupe czasu .

Zmieniony przez - reds7 w dniu 2010-01-07 10:10:50

i wszystko na ten temat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 524
Zdarzyło mi się kilka razy, że nie kojarzyłem kodu, wtedy zrobiłem dobre zdjęcia kodów i podesłałem do znajomego ze sklepu i on od razu powiedział mi co jest czym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
czytajcie ze zrozumieniem, to nie jest atk ze on nie moze ich odczytac ale nie chce mu sie.
trzeba bylo myslec jak wycinales i se odrazu zapisywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
naprawde infolinia czyni cuda
to moja rada

i 30 kodow to nie jest dluga rozmowa - z tego co pisali koledzy na forum bardzo szybko takie informacje sie uzuskuje :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moro gasp - białe??

Następny temat

Dieta redukcyjna - stagnacja

WHEY premium