SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZWOLNIONY METABOLIZM?! POMOCY!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 752
Też nie lubię zimna , nie wszyscy mają tak dobrze jak Ty
Sylwester na plaży mmn...;D
Ja mam rowerek stacjonarny i stepper, ale nienawidzę nudnych aerobów, wolę sobie zrobić interwały, aeroby zawsze mnie nudzą.
To się tam wygrzej dobrze:) udanego wyjazdu:) i wracaj do nas się redukować ze mną:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
A ja chyba jednak wolę aeroby niż interwały. W domu to mogę zawsze jakiś fajny film sobie do nich włączyć. A po aerobach czuję się jakby walec po mnie przejechał, ale robię je bo są skuteczniejsze.
Wygrzeję się i nabiorę nowej energi na dalszą redukcję. Potrzebuję tego odpoczynku, bo motywacja mi ostatnio siada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 752
Oj też bym tak chciała.
To jak Obli- mam jeść nadal 2000 kcal jak dziś i 190 g białka 175 węgli i 60 tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 752
Niestety nie wiem co mnie dziś napadło:( Zjadłam dużo syfu:/ ciastka, czekolade, batonika, trochę cukierków, bułke z czekoladą:/
Czasem mam takie napady;/;/ kuRde....tak to na pewno przytyję!;/ jestem na siebie okropnie zła! Macie jakieś sposoby na takie napady??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7744
jutro tez jest dzień i wstanie słońce...
POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
postarasz sie z nimi walczyc po nowym roku.
ulozysz diete w ktorej bedziesz miala odpowiednie weglowodany i odpowiednia ilosc tluszczu, powinno to wykluczyc takie napady (jezli rzeczywiscie sa to napady a nie widzimisię )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 752
Tak tylko boję się że znowu jutro, za tydzień, za miesiąc to się stanie.
Podobno chrom ogranicza łaknienie na słodkie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zalezy komu, niektorym tak.
Przy odpowiedniej diecie nie powinno byc napadow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7744
NIE wierz w chrom ani inne tabsy - cuda wianki - pic na wode.
Dobrze rozpisz diete i rob dobry ale taki na 100% trening - to najlepszy motywator.
Daj sobie tez czas - z tego co czytam to od niedawna zaczelas zdrowo jesc i trenowac.
Kurcze- jak moge jakos konkretniej Ci pomoc to chetnie. Mnie np na glod "slodyczowy"super dziala tarog z cynamonem i slodzikiem albo dobra kawka z kapka mleka.
Pozdrowionka i pisz jakby cos- jestemy tu po to by sie razem wspierać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 752
Musze się wziąć za siebie po świętach. A teraz mam taki nieprzyjemny smak słony w ustach;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta problem :(

Następny temat

Prośba o analizę diety przy treningu ATC.

WHEY premium