SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZMA -"Brać czy nie brać?"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 384813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Wiesz ale jak nie ma danych o cynku, magnezie i i wit. B6 trudno nam powiedzieć czy dobre czy złe masz to ZMA.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 321
forum jest po to zeby sie pytac djfafa skoro sie nie wie.. bylem niedoinformowany..(nie znam sie na tym) ale przeciez Ty pewnie wiesz wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Wszystko nie tylko trochę to raz, dwa ja zawsze pytam zanim coś kupię a nie po fakcie, trzy na temat ZMA jest chyba ze 100 wątków z tysiącami postów, po czwarte skoro nie napisałeś ani nazwy firmy a nie ma składu, bo go nie ma to skąd niby mamy wiedzieć co jest w środku?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 321
skoro nie wiesz co jest w srodku to po co piszesz.. chodzilo mi ogolnikowo.. ja jeszcze zma nie zakupilem wiec pytam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Moja odpowiedź była do: Strusieq
Co jest w ZMA to chyba ktoś kto chociaż kilka dni jest na forum powinien wiedzieć.
Robi się off topic więc z mojej strony tyle w temacie.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3753
mam pytanie, biore sobie ZMA apteczne, mam Zincas (nie forte) i filomag. normalnie jak każdy mówi to powinienem wziąc 5 kapsułek Zincas - każda po 5,5mg cynku (25mg cynku - tak jak w jednej FORTE). Filomag 4 kapsułki. I taki zestaw przed snem. Nie byłoby problemu, gdyby nie to, że w porannej dawce witamin (Vigor Plus dla aktywnych) mam już 15mg cynku. Jak zatem to rozwiązać. Wiem, że ZMA sie powinno wieczorem brać, ale te witamiki co mam VIGOR PLUS maja w sobie guarane i żeń-szeń więc może być lipa z zaśnięciem, jak skończe to opakowanie VIGOR PLUS to kupie zwykłe i będe brał wieczorem, tylko wtedy co z ZINCAS - ile tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PYTANIE MOI DRODZY.

BARDZO DUZY I DŁUGI WYSIŁEK FIZYCZNY PRZY AEROBACH.
MAGNEZU ODPOWIEDNIE DAWKI ZAŻYWAM
LECZ BRAKUJE MI SNU i MAŁO CZASU MAM NA REGENRACJE


KUPOWAĆ ??

p.S zażywam jeszcze BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na dzień 240mg, z tego co pamietam to do 300mg/dzień powinno sie brac w przypadku meższczyzn a 400mg/dzień to jest dawka maxymalna.

Cynku nie liczyłem

Zmieniony przez - LeeJaedong w dniu 2009-11-08 21:23:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dawka magnezu- jak i cynku- w kasycznym zma wg. mnie jest dobra, podchodzi pod dośc dużą, ale nie jest przesadna napewno.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym sadzicie?

Następny temat

Białko a czas po przygotowaniu

WHEY premium