SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ZMA??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2954

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 248 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9646
Witam mam problemy z regeneracją,myślałem żeby zakupić ZMA,tylko pytanie czy jest sens jeśli biorę witaminy Olimpu MultipeSport?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 655 Napisanych postów 2618 Wiek 29 lat Na forum 357 dni Przeczytanych tematów 45131
co to znaczy problemy z regeneracja? powoedz cos wiecej

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3978 Napisanych postów 67981 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 551306
Sens jest , tylko nie wiadomo czy w Twoim przypadku . Podaj więcej informacji o sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7396 Napisanych postów 105903 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1192361
ALe z jaką regeneracją, co źle sypiasz, czy cały czas czujesz obolałość mięśniową.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
na drugi dzień po treningu mam kiepskie samopoczucie, czuje się za.kazdym razem osłabiony i czuje że zaczyna mnie bracnjakas infekcja, obiad.miesniowa również występuje choć nie zawsze jest to bardzo bolesne i uciążliwe, ogólnie zle samopoczucie, jestem rozbity.do tego chodzę na kickbixing info tych treningach czuje się tak samo jak wyżej opisałem a po ostatnim treningu kickbixing i jakas infekcje i antybiotyk 8 dni,zma mi pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3978 Napisanych postów 67981 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 551306
Nie pomoże . Na początek warto przeanalizować swoje odzywianie i zrobić pakiet podstawowych badań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to dla kogo jest przeznaczone zma? no a jak badania wyjdą ok to co dalej, gdzie szukać pomocy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
i co masz na myśli pakiet podstawowych badań?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Udaj się do swojego lekarza to będzie wiedział jakie badania Ci przepisać .
ZMA przeznaczony jest dla osób u których brakuje poszczególnych mineralow .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Idę prywatnie dzisiaj to może mi podpowiedzą jakie powinienem zrobić. A skąd wiadomo że mi np nie brakuje tych minerałów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6066 Napisanych postów 140265 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 996316
musialbys zliczyc to co dostarczasz w diecie na co dzien i zobaczyc jakie wartosci cynku i magnezu wyjda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomożecie? ;)