SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ZMA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3897

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1028
mam 18 lat niedługo bede miał mój pierwszy cykl kreatynowy i pomyslałem ze chciałbym dorzucić coś extra do tego.. pomyślałem o ZMA. mogę go brać w wieku 18 lat?. czy moze mam i tak duzo testosteronu i to mi nic nie da? czy moze dołączyc do tego tribusteron Olimpu 60?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27777
ZMA do kreatyny mozesz dorzucic O TT na razie zapomnij
napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 21724 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92660
Olej to.Multiwitaminy, do tego magnez w postaci filomagu, 2 - 3 dziennie dodatkowo i tyle.
tribullus?
Po kiego?
jaki terstosteron..chłopie..to bajki..nic nie da pozytywnego w jakości treningu.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1028
co to filomag?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27817
magnez

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 21724 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92660
asparginian magnezu i wit b6.
w aptece za 7 zeta 50 tabsow, 2-3 dziennie starczą.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 723 Napisanych postów 31016 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94344
napisał(a)
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 346 Napisanych postów 37324 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125501
zma spoko, możesz po jednej nawet kaps. oryginalnego albo po pięć magnezu i jednej, dwóch zincas forte, wtedy to będzie taki mniej wiecej odpowiednik w działaniu- takie przynajmniej zauważyłem porównywalne działanie proporcjonalnie do ilości branych kapsów/tabl./
napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
napisał(a)
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 346 Napisanych postów 37324 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125501
napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
no zapomnialm dodac ze biore jeszcze 4 tabsy asprginu wciagu dnia i 1000mg przymuje wraz z wapniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Resukcja tłuszczu czy masa

Następny temat

Tran i omega3? Czy niema sensu

Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Paluchy proteinowo - serowe Paluchy proteinowo - serowe Panatta World Cup 2018 - Rimini Panatta World Cup 2018 - Rimini Jak powiększyć obwód bicepsów? Ćwiczenia na biceps Jak powiększyć obwód bicepsów? Ćwiczenia na biceps Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Super serie z czasów złotej ery kulturystyki Super serie z czasów złotej ery kulturystyki