SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1172361

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 303 Napisanych postów 1819 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 255653
Dzisiejsze posiłki (obecnie przez jakieś 2 tygodnie na ciut większych kcal, więc można poszaleć z jedzeniem )

Zmieniony przez - Nikki w dniu 2018-05-23 22:22:26
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11222 Napisanych postów 228032 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1028244
.

2

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1656
Siemka to moje pierwsze "pochwalenie się" szamką. Do tej pory tylko oglądałem uważnie i robiłem się głodny :D
Sernik na zimno z galaretką i oreo.
Deser ze skyrem, granolą, piernikami i bananem.
Mleczna kanapka z jogurtem greckim i truskawkami.

2
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1656
Siemka to moje pierwsze "pochwalenie się" szamką. Do tej pory tylko oglądałem uważnie i robiłem się głodny :D
Deser ze skyrem, granolą, piernikami i bananem.
Mleczna kanapka z jogurtem greckim i truskawkami.

1
napisał(a)
Początkujący
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną

IFBB Diamond Cup Cacak Serbia 2018 IFBB Diamond Cup Cacak Serbia 2018 Puchar Polski Południowej PZKFITS - Kraków 2018 Puchar Polski Południowej PZKFITS - Kraków 2018 Domowa granola Domowa granola Rozciąganie statyczne zmniejsza siłę Rozciąganie statyczne zmniejsza siłę Kurkuma - właściwości, zastosowanie, dawkowanie Kurkuma - właściwości, zastosowanie, dawkowanie Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski  PZKFITS 2018 Uniwersyteckie Mistrzostwa Polski PZKFITS 2018 9 rzeczy, które każda sprawna osoba powinna dać radę zrobić 9 rzeczy, które każda sprawna osoba powinna dać radę zrobić  8 największych freak’ów kulturystycznych na świecie 8 największych freak’ów kulturystycznych na świecie