SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY v2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 207002

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
łoł, jaka cena coli waniliowej?

dorwałem w łapki oto takie coś, niby z orzechów. Smak dziwny, czegoś takiego jeszcze nie piłem nigdy. Czy bym to kupił raz jeszcze? Nie wiem, muszę się podelektować jeszcze chwilę ;p



Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-08-31 21:23:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Cola waniliowa 2,69 zł butla 2 litrowa, całkiem smaczna zostawia taki posmak wanilii w ustach - gdyby jeszcze wprowadzili wersje light to już w ogóle miazga :D

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Schab duszony w chrzanie, pieczone ziemniaki, surówka z kapusty, marchewki, jabłka i pora

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1047
obiad i najlepszy pancake jaki kiedykolwiek wyszedł z mojej kuchni - "na oko" :D







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4839
Pancake z owsianką na górze, czy mi się wydaje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
przeżuty banan

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3575


przepraszam za jakosc ale na szybko robione zdj ^^

placek owsiany + 100g kury brany na rozpoczecie ostatniej klasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
chyba dnt będzie...




i naleśniki z resztką żeberek, zawijaskami schabowymi, sałatą, oliwkami, kiszonym i musztarą



Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-09-01 12:18:30

ale zamulacie, masa kierva mać jesień idzie


budyń miodowo pomarańczowy z owocami i duuużą ilością fatu


Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-09-01 13:50:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1752
Mielone z piersi, fety i bazylii.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1047
to był banan potraktowany widelcem, po prostu tak się spieszyłam zjeść, że nie miałam twórczej weny, żeby to ładniej wyglądało

a tu kolejny uroczy pancake pod kakaową polewką

i jeszcze jogurcik twaróg/malinki z chocapicami orzechowymi mniam




Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

„Nie Ma Bardziej Szczerej Miłości Od MIŁOŚCI Do Jedzenia”

Następny temat

NAJPROSTSZY PRZEPIS NA PRAWDZIWE TORTILLE!

WHEY premium