SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY v2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205591

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
jestem zwolennikiem kupowania orzechów i kręcenia w domku

przynajmniej satysfakcja z prażenia i mixowania 20 min


Paszkos244
Grekar:

Dietka mięsno-białkowa bardzo spoko, ale kurde trzeba z nią uważać. Kiedyś ją za długo ciągnąłem, bez wiedzy bedąc jeszcze odpowiedniej i nabawiłem się bólów stawów i nadwyrężenia nerek z wątrobą... :-/




spoko, moje mięśnie( a szczególnie stawy ) są elegancko zabezpieczone


żeby nie offtopować to







Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-07-18 14:24:57

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-07-18 14:25:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
przedtreningówka :D

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
elegancja francja, niezapomniane wrażenia kulinarne, kostka twarogu, ogórek, pomidor i bób


Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Anubis na Prezydenta!

Mój "paleo-kebabik" -> Talerz kebab XXL + surówy

PS - mam taką samą miskę




Zmieniony przez - Paszkos244 w dniu 2014-07-18 16:18:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
smacznego Pazkoś, w kingu sikają do sałatek. Sam sikałem

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-07-18 16:46:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2368
Paszkos sam robiłeś tego kebaba? Ale mi smaka narobiłeś ;d Jakiś przepis?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
przepis prosty, wsiądź w samochów i wpadaj do wawy masz 12 punktów keba kinga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2368
Dla Was pewnie to proste. Ale ja kiepsko gotuje ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
małe co nie co

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Aj tam, widzę jak mi przygotowują i jedyne czym sikają to dressing poza tym w "moim" kingu znają mnie znakomicie

A z przepisem grekar nie żartował
Ale jak nie kasz dobrego kebzona u siebie w mieście, to robisz tak:

Kupujesz FILETY Z UDEK KURCZAKA (drobiowy kebab ofkros jak chcesz), siekasz je pod skosem na cieniutkie plastry. Wkładasz do miski, polewasz olejem rzepakowym/oliwą i doprawiasz solą, pieprzem, słodką papryką w proszku, cayenem, czarnym pieprzem, zmielonym kminem, cynamonem i granulowanym czosnkiem. Wrzucasz na rozgrzaną patelnię i smażysz na złoto i chrupko.

Albo kupujesz gotową mieszankę do kebaba. NAJLEPSZA to Kamisu "KEBAB SHOARMA"
Jak chcesz jagnięcy / barani to weź udziec albo karkówkę z tegoż stworzenia.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

„Nie Ma Bardziej Szczerej Miłości Od MIŁOŚCI Do Jedzenia”

Następny temat

NAJPROSTSZY PRZEPIS NA PRAWDZIWE TORTILLE!

Wiecej