SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ZAPALENIE OKOSTNEJ KOŚCI PISZCZELOWEJ

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 374

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3216 Napisanych postów 3149 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 94039
Niestety zrobiło mi się zapalenie okostnej kości piszczelowej. Jakieś sprawdzone sposoby na leczenie we własnym zakresie poza zimnymi okładami?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1723 Napisanych postów 46963 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 475708
Jakie masz dokładnie objawy, od kiedy , jak zostało zdiagnozowane i przez kogo i w związku z tym jakie dostałaś zlecenia , postępowanie Twoje obecne ?

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3216 Napisanych postów 3149 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 94039
trzy lata temu miałam dokładnie to samo. Wtedy było RTG, antybiotyk i krioterapia...teraz już nie mam czasu na lekarza i RTG ... ogólnie wiem, że mam to przez przeciążenie ... na pewno odpuszczam trochę obciążenie nóg treningami .... delikatne truchty tylko zostają /// na pewno maść chłodząca i okłady ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1723 Napisanych postów 46963 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 475708
Byłem na szkoleniu w ostatnich dniach także sorki za opóźnienie

Znam trochę Twoją aktywność i przy takiej ilości biegania może być to tzw. 'shin splints'
rollujesz się , rozciągasz ?
chłodzenie , maść to tylko objawowe działanie dobrze jakbyś się wybrała na wizytę do fizjoterapeuty bądź osteopaty

www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
wszystko już robię ;) u fizjo też byłam zanim napisałam tutaj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
To powinno być dobrze , kwestia obecnie zluzowania i poddania się terapii

www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tejpy- jaka firma?