SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZANIM ZAPYTASZ O RADĘ W TYM DZIALE:

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sklonowac Michaila!!!
potrzeba nam wiecej takich!!!
oczywiscie sog
pozdrawiam wszystkich z takimi pomyslami

MANIJAQ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Michail, tak sobie pomyślałem czy za niedługo zmieni się Twój standardowy tekst z :"dokladnie, polecam atlas ćwiczeń, czytaj i pytajhttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img] " na:"dokładnie, polecam atlas ćwiczeń, moją książkę oraz film w sprzedaży na SFD, czytaj, kupuj, oglądaj i pytaj ". Hehehe,kurde, za niedługo ludzie nie będą mieli o co pytać " na:"dokładnie, polecam atlas ćwiczeń, moją książkę oraz film w sprzedaży na SFD, czytaj, kupuj, oglądaj i pytaj ". Hehehe,kurde, za niedługo ludzie nie będą mieli o co pytać " na:"dokładnie, polecam atlas ćwiczeń, moją książkę oraz film w sprzedaży na SFD, czytaj, kupuj, oglądaj i pytaj ". Hehehe,kurde, za niedługo ludzie nie będą mieli o co pytać [img]../../buziaki/14.gif" alt="" />

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra rada , po co sie rozwodzić później nad tym kto co ma i ile.
Masz czarno na białym i wiesz jak odpowiedzieć. SOG 4you

Red23 " Nie ilość , a jakość ... "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzieliscie w profilu jaki ambitny?
no ale red-sog dla Ciebie za motywacje do cwiczen!

MANIJAQ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od 13 roku życia trenowałem czasem wieczorami,pompki drążek itp., wykonuje wiele prac fizycznychm. in. w tartaku teraz mam 15 i chcę zacząć treningi bardziej zaawansowane. Mam ciężary, gryf, ławkę do brzyszków, ławka do wyciskania jest robiona planuje jeszcze wioślarza. Mam dużą piwnicę i mogę sobie pozwolić na mini siłownię.Podnoszę niewiele bo nie trenowałem na klate 45.kg cienko wiem ale duże bicepsy i w miare klate, dużo jem i dlateko mam gróbą warstwę skóry na brzuchu, słyszałem że jak zaczne ćwiczyć na brz. to nic nie pujdzie na klate może najpierw wypracuję brzu. a potem klatę i może jakiś plan narazie nie decyduje się na kreatyne.zależy mi na mięśniach brzucha zwiększeniu siły oraz ładnej rzeż[email protected]

I zasada karate dają brać biją uciekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Siergiej, masz jakieś pytania??? Jak tak to napisz nowy post, ten jest tylko informacją jakie dane należy podać.

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Brutus i o to własnie chodzi, by na Forum rozmawiac TYLKO o ciekawostkach i zaawansowanych metodach treningowych, a podstawy udostepnić jak najszerszej publice-za rozsądną kaskę. Łatwiej jest radzić komuś, kto zna podstawy-nawet jeśli nie praktycznie to choć teoretycznie.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słyszałem że jak będę trenował skutecznie m. brzucha to nic nie pujdzie mi na klate. Ale ja chcę najpierw wypracować wspomnianą partie mięśni.uprawiam wiele sportów narty basen, rower piłka rolki ale duzo jem mam 178 cm i waże 65 kg. to masa jest ok. tylko ten brzuch może jakiś plan bo niedłygo zaczne z kumplem trenować w mojej mini siłowni wszystko na początek jest.

I zasada karate dają brać biją uciekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 458
Ja mam caly czas jakies problemy, bylem szczuply, robilem miesnie, chodzilem sobie na silke kiedys chcialem, a chcialem caly czas, bo kocham to robic,nawet raz na basenie spotkal mnie kolega spojrzal na mnie i powiedzial:"co ty powkladales sobie kamienie w te cyce" ale z czasem jak trenowalem zaczely sie problemy, przestalo mi wchodzic, nic nie pomagalo, nabawilem sie kontuzji klatki piersiowej, poprostu mnie rozerwalo jak robilem rozpietki, nie wiedzialem jeszcze wtedy o odpowiedniej rozgrzewce i duzo na tym stracilem, cwicze juz ok 3 lat mam 42 w bicepsie, jakies 117 w klacie i w brzuchu tez troche bo ok 92 nie wiem jak jesc, naczytalem sie w gazetach:"jedz duzo, bedziesz mial wieksze miesnie", ale to tylko powiekszylo przede wsztystkim moj brzuch, nie bardzo wiem jak ukladac sobie plany treningowe, czasami cwicze i jestem zadowolony ze swoich rezultatow np. biceps jest ladnie napompowany, a czasem wole go nikomu nie pokazywac, na klatke cisne rowne 100 kg i nie moge zwiekszyc ciezaru, pewnie przez ta moja kontuzje,znalazlem Michail Twoj nr na gg na tej stronie, ale albo go zmieniles albo nigdy nie mozna cie zastac na kompie, chcialbym uzyskac jakas fachowa rade co do moich treningow wiec prosze pomoz mi i jak mozesz odpowiedz na ten artykol, za wszelkie inne podpowiedzi tez bede wszystkim wdzieczny. Z gory dziekuje i pozdrawiam Wsciekly_zdw.

Z poważaniem Underground Warrior.

Powiedz mi co jesz, a powiem Ci kim jesteś...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 458
No zapomnialem o konkretach, a wiec wstaje o godzinie 7.00 pierwsze sniadanie, talerz platkow z mlekiem, 9.30 drugie sniadanie, cztery kanapki z serem i jakims miechem, 11.30 to samo co dwie godziny wczesniej, 14.20(minuty dlatego tak, bo mam tak dzwonki w szkole na przerwe) znowu to samo jak we dwoch wczesniejszych posilkach, godzina 16.00 obiad, przewaznie jakis ryzyk(pelen talerz), godzina 18.00 trening, godzina ok 20.00 papu po treningu, wcinam 3 jaja i trzy kanapki, troche przez caly dzien wypije wody i jeszcze o 22.00 walne sobie mleczko i ide spac.
Trening moj wygladal tak: najpierw cwiczylem dlugi czas na dwoch hantlach 6 kg, pozniej kupilem sobie 9 kg, po paru dniach 15 kg i tak rozerwalem sobie klatke, teraz chyba juz jest wporzo, ale nie chce sie rozwinac, teraz mam silke w piwnicy, mam dwie sztangi troche obciazonka, jak juz mowilem klata-100kg, nogi w przysiadzie jakies-140kg dalej nie wiem, moj rozklad treningowy ciagle sie zmienia, nie wiem jednak czy robie to dobrze, czasem cwicze np. z dwiema przerwami w tyg., a czasem z jedna w niedziele, naginam wtedy na najwiekszych ciezarach jak tylko moge, a w te tyg, z dwoma dniami przerwy cwicze zwiekszajac ciezar piramidalnie z treningu na trening, staram sie wtedy cwiczyc jedna grupe miesniowa raz w tyg. nie wiem co ma napisac jeszcze. Bede wdzieczny za wszelkie podpowiedzi.Dzieki.

Z poważaniem Underground Warrior.

Powiedz mi co jesz, a powiem Ci kim jesteś...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy-Michaiła

Następny temat

10 sposobów na przyśpieszenie regeneracji

WHEY premium