SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAKLADAM KLUB ENDOMORFIKÓW

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33894

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2057
"a mięśnie powinny zostać tym bardzie że trenowałem na dużych obciążeniach"


g**** prawda im ciężej trenujesz na redukcji tym więcej mięcha tracisz....powinienes zredukowac ilosc serii na grupe conajmniej o polowe zmniejszyc ciezary o max 15% skrocic przerwy miedzy seriamy i nigdy nie cwiczyc do zalamania ruchu

dziewczyny to najmocniejszy narkotyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
Do rothena:

1. Czuje się lepiej na niskich węglach zarówno umysłowo jak i fizycznie.
Lepiej mi się robi aeroby, siła idzie mimo ujemnego bilansu, a jeżeli
chodzi o nauke również lepiej bo nie zasypiam przed książkami jak działo się to na wysokich węglach mimo kawy ;)
2. Ćwiczyłem, teraz jestem od 3tyg na UD2
3. Pewnie, low-carb ma tą zaletę psychiczną, że szybko przychodzą wizualne efekty, może nie koniecznie w utracie tłuszczu
ale lepiej wyglądamy, do tego jeszcze przychodzi powszechnie panująca opinia o wyższości diet low-carb, co daje ogromną motywację, :)
4. Wyliczam dokładne zapotrzebowanie dokładniejszymi wzorami na każdy dzień w tygodniu uwzględniając każdy wysiłek w dniu oprócz aerobów, z tego średnia arytmetyczna do tego bilans na minus standardowo 15-20%, a potem już tylko manipuluje kaloriami.


Zmieniony przez - chudzio w dniu 2006-04-22 10:38:04

"Life is full of compromises."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dzięki chudzio to co piszesz na tłuszczach też tak miałem , fakt ze lepiej się cwiczyło ale np. ja gram dużo w piłke (w klubie) i na tłuszcach masakra była , brak przyśpieszenia itp po kilkunastu minutach czaarno przed oczami dlatego wole węgle


szczególnie ten wolny czysty umysł jest to świetne uczucie

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-04-22 10:42:04

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
no ja zaraz spadam na rower 3dzien diety brzuch sie plaski zrobil no i mama mowi ze na twarzy schudlem mam dalszą motywacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
jakiekolwiek porady walcie tutaj, kazdy chetnie skorzysta ;p, tez sie zastanawiam, czy nie wejsc na jakiegos low carba, ale nie wiem czy podolam i mam wystarczajaca wiedze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
zawsze odradzam CKD osobom nie mającym baerdzo duzej wiedzy na temat diet i treningów

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
toxicBoY- zmiejszyłem ilośc serii ale ciężary trzymałem na wysokim poziomie, liczyłem na to że orgaznizm nie wypluje się z mięśni, których potrzebuje do dźwigania dużego ciężaru, przy bf 28% powinien sięgnąc po zasoby z tłuszczu, tym bardziej uważam że i tak mięsnia nie miałem za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


zdecydowałem sie wkleić moje foty z przed redukcji, chociaż narażę się na posmiewisko, ale co tam może jakoś to zniosę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


a to moj nieszczesny przod, na zdjęciu powyżej plecy niestety byłem w szerokich spodniach i nie widać dużej dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jeeszczee jeeszczeee :)

wyglądasz na dużego chłopa , widać ze ćwiczysz no widzisz pozostaje pogodzić się z wyglądem....masz po redukcji też moze jakieś foty ?

ja też chciałbym być bardzoej wysuszony mam ciut inną od ciebie budowe

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-04-22 11:14:46

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

3000kcal na CKD?

Następny temat

Redukcja czy masa - jaki objąć kierunek?

WHEY premium