SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Złoty łańcuszek

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9075

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2289

Jak w temacie. Łańcuszek próba 18K, szerokość 8mm. Dostałem go od ciotki z Niemiec na urodziny, ale jest mi niepotrzebny, niedawno kupiłem grubsze srebro od rondell'a z forum Nie wiem ile on jest warty więc proszę o jakieś propozycje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2289

próba 18K
napisał(a)
Początkujący

.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4498
jaka jest jego długość
za ile go sobie cenisz
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42679
najprostsze rozwiazanie idz do warzywniaka i zwaz go wtedy wycenimy
napisał(a)
Początkujący
Długośc to 46cm łańcuszek nie waży dużo, jutro podam jego dokładną wagę A ile za niego jak narazie proponujecie?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4498
Ja mam tyle w karku
napisał(a)
Początkujący
No właśnie nie jest jakiś super długi ale ładnie leży
napisał(a)
Początkujący
Możliwość również wymiany na cokolwiek Można składać propozycje Łańcuch jest mi niepotrzebny, bo jak już pisałem mam szerszy srebrny i pozatym zbieram na ławeczkę. Jak ktoś jest zainteresowany kupnem lub wymianą na cokolwiek to proszę składać propozycje Pozdro
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42679
nie podam propozycji nie znajac wagi uderz na gg moze sie dogadamy :) brat mnie meczy zebym zapytal ile za niego chcesz
napisał(a)
Początkujący
Dzisiaj podam dokładną wagę i wtedy będziemy negocjować Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupię

Następny temat

Sprzedam sprzęt na siłownie...

Kai Greene w nowej odsłonie Kai Greene w nowej odsłonie Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Robert Burneika wróci na scenę! Robert Burneika wróci na scenę! Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie? Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Dlaczego brakuje jaj w sklepach? Dlaczego brakuje jaj w sklepach?