SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamany obojczyk

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 467595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130
waldekrj po twoim zdjeciu rtg widac, ze masz zlamanie z przemieszczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14
Cześć,nic się nie martw,jestem w takiej samej sytuacji, tyle że od złamania mijają 3 tygodnie.Też gips,potem orteza,też kości się przemieszczały,po jakichś 2 tygodniach się wszystko uspokoiło i teraz tylko czekam na kontrole w najbliższą środę,jedyne co,to tylko ręka trochę puchnie,ale trzymam ją teraz wyżej,na chuście i powoli opuchlizna schodzi.Jestem dobrej myśliTobie też tego życzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53
kurcze już sam nie wiem, niby nic nie boli... Kazano mi przyjść 9 listopada na kontrol... ogólnie przemieszczenie nie jest jakoś strasznie duże... może ok. 1cm. A jakoś do operacji mnie nie ciągnie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53
Zuziu, a w tej ortezie ruszałaś barkiem, czy raczej miałaś dobrze usztywniony obojczyk i nie miałaś takiej możliwości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53
Wybacz zizuja za literówke, źle przeczytałem nick
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14
Starałem się nie ruszać,ale naturalnym jest,jak to nie gips,to takiego usztywnienia super nie ma,po prostu trzeba uważać.Ale przynajmniej wygodnie.Lecze się w b.dobrym szpitalu-Piekary Sl.-lekarz prowadzący zastosowal takie leczenie,więc myśle że wie co robi.W środę mam kontrolę to będę mądrzejszy.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53
Dzięki uspokoiłeś mnie troche;) a moge wiedzieć jak wyglądało złamanie twojej kości? było podłużne, czy po prostu na pół?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14
Moje złamanie było z dużym przemieszczeniem,z tym że zaraz kość nastawiano w szpitalu.Teraz jest tak że kości nachodzą na siebie,a odległość między nimi to ok.2-3mm.Zobacze co powiedzą na kontroli w środe,po niej się odezwę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53
Oki oki czekam z niecierpliwością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 129
kejt25,tak to jest z przemieszczeniem. Sam sie dziwie ze nie nastawiali tego i dali tylko orteze (na 3 tygodnie). Nadal boli i brak wladnosci (mysle ze w Polsce operacja od razu, tu?(...)-juz minelo 3mies i nawet nie zaczelo sie zrastanie. Na poczatku poinformowano mnie ze takie cos leczy sie od 4 do 6 tygodni (jak widac to raczej 4do6mies i jesli nie zrosnie po pol roku to stwierdza ze ´´operowac´´.
Pozdrawiam i zycze wszystkim DOBREJ OPIEKI LEKARSKIEJ!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze zdiagnozowaniem

Następny temat

Ból Kłucie w Mostku

WHEY premium