Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 543 razy
  • Autor

Złamany nos bez przemieszczenia

•  83.28.194.*
    SFD

Wysłano 20 czerwca 2013 09:14

zgłoś naruszenie

W piątek 14 czerwca podczas sparingu w kb dostałem w nos, uderzenie było nieprzyjemne, ale myślałem że nic się nie stało, poczułem tylko trochę krwi w nosie, ale jak wróciłem do domu okazało się, że nos jest napuchnięty. W niedziele pojechałem na prześwietlenie i powiedzieli mi, że jest złamany(bez przemieszczenia), nie przejąłem się za bardzo, bo powiedzieli mi, że się zrośnie po 1tyg. Jednak kiedy pojechałem na kontrolę w środę to laryngolog mi powiedział, że mam mieć przerwę ok. 2 miesiące. Co więcej rozmawiałem z trenerem, a on mi powiedział, żebym nie chodził na treningi pierwszy tydzień, następny bez sparingów, a potem to już normalnie. Niepokoję się i tak orzeczeniem lekarza. Co wy myślicie, po jakim czasie mogę spokojnie kontynuować treningi?
    •  Odżywki i suplementy

Wysłano 20 czerwca 2013 10:23

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
    • rm_125
      • Pochwały:0
      • Nagany:0
      • Na forum: 9 lat
      • Trenuje: 5 lat na luzie
      • LPA: 20542

Wysłano 20 czerwca 2013 10:23

zgłoś naruszenie
      równie dobrze możesz mieć szczeście i boksowac 2 miesaice i nie dostać w nos.

Miałem podobną akcję w tamtym tygodniu, sierp i nosek przesunięty nawet nie byłem u lekarza. Lekarz dla świetego spokoju powiedział Ci żebyś dał sobie siana. Poczekaj tydzień. A jak sie nie zrośnie i dostaniesz dobrego strzala to bedzesz miał okazje na wyprostowanie nosa
    • 1kubus
      • Pochwały:0
      • Nagany:0
      • Na forum: 1 rok
      • LPA: 463

Wysłano 20 czerwca 2013 11:49

zgłoś naruszenie
      Tez miałem tak złamany nos,kolano ma ryj,tydzień daj sobie spokój, a później treningi,sparingi odpuść sobie na jakiś czas