logo
zamknij zamknij

Złamany nos bez przemieszczenia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1349

0 5 0
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10594 Napisanych postów 42168 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
W piątek 14 czerwca podczas sparingu w kb dostałem w nos, uderzenie było nieprzyjemne, ale myślałem że nic się nie stało, poczułem tylko trochę krwi w nosie, ale jak wróciłem do domu okazało się, że nos jest napuchnięty. W niedziele pojechałem na prześwietlenie i powiedzieli mi, że jest złamany(bez przemieszczenia), nie przejąłem się za bardzo, bo powiedzieli mi, że się zrośnie po 1tyg. Jednak kiedy pojechałem na kontrolę w środę to laryngolog mi powiedział, że mam mieć przerwę ok. 2 miesiące. Co więcej rozmawiałem z trenerem, a on mi powiedział, żebym nie chodził na treningi pierwszy tydzień, następny bez sparingów, a potem to już normalnie. Niepokoję się i tak orzeczeniem lekarza. Co wy myślicie, po jakim czasie mogę spokojnie kontynuować treningi?
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
rm_125
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 5159 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21762
równie dobrze możesz mieć szczeście i boksowac 2 miesaice i nie dostać w nos.

Miałem podobną akcję w tamtym tygodniu, sierp i nosek przesunięty nawet nie byłem u lekarza. Lekarz dla świetego spokoju powiedział Ci żebyś dał sobie siana. Poczekaj tydzień. A jak sie nie zrośnie i dostaniesz dobrego strzala to bedzesz miał okazje na wyprostowanie nosa
napisał(a)
1kubus
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 463
Tez miałem tak złamany nos,kolano ma ryj,tydzień daj sobie spokój, a później treningi,sparingi odpuść sobie na jakiś czas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pieczenie czubka jezyka

Następny temat

omadren

Czy warto stosować dietę oraz trening „kolegi” czy z Internetu?

Czy mogę stosować suplementy, odżywki, leki (np. SAA) przed komisją lekarską?

Zawodniczki Bikini Fitness w mini i szpilkach

Sylwia Szostak - ocena sylwetki

Gainer nie działa - co robić?

Napoje poprawiające osiągi

Biustonosz sportowy a trening - czy to konieczność?

Grzegorz Kępa zmienia decyzję!