SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand XP + cm3 vs. Nitrobolon II + cm3 i dawkowanie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5475
Wiek: 18
Wzrost: 174 cm
Waga: 81 kg
Staż: Ponad Rok
Cel cyklu: Sucha masa, siła.
Stosowane wcześniej suplementy: Mono (zalewa mnie ;D), BCAA, kura w prochu, TSE, Viper (Dymatize), carbo.
Finanse: ~250 zl
Trening: Split 4 lub 5-cio dniowy (zobaczymy jak wyjdzie z rozplanowaniem) + 2x w tyg. aero.
Dieta: Jest, jednak mieszkam w internacie i ciężko z jej utrzymaniem, dlatego wspomogę się gainerem (SFD - MASS ACTIVATOR).
Cykl planuje rozpocząć w październiku, gdyż teraz jestem na mono prawie do końca sierpnia. Ok czas na pytania:
1. Ile ma trwać cykl, 6 czy 8 tygodni?
2. W który zestaw bardziej opłaca się zainwestować, bo słyszałem, że po Nitro II bardzo dużo potem spada?
3. Dawkowanie:
DT: Przed treningiem cała porcja XP lub Nitro II, po 4 caps. cm3
DNT: Rano 4 caps. cm3
Może być?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
1. Wszystko zależy od ciebie, możesz sobie rozpisać na 8-12tyg, ale 6-8 to podstawowy i jak dla mnie optymalny przy takiej sumie pieniężnej
2. Jeżeli utrzymujesz dietę + treningi odpowiednie to nic ci nie spadnie. Ja dałbym drugą opcję
3. DT: 30 minut przed daj dużą dawkę nitroII, po treningu 4 kapsy cm3
DNT: 4 kapsy cm3 na czczo/po posiłku


Zmieniony przez - p3pe w dniu 2012-08-02 20:04:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5475
AD 3 ptk. Duża dawka Nitro II to pełna porcja (30 g), a w przypadku XP 20g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5475
OK Wielkie dzięki. Czyli XP z cm3 +gainer cykl 8 tyg. Po cyklu zmniejszenie obciążenia i intensywności ćwiczeń +suplementacja bcaa przez około miesiąc i będzie wszystko git?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
hehe, ćwicz normalnie
pilnuj diety i regeneracji to spadków nie będzie bo pewnie o to CI chodzi
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Masuj zdrowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5475
Hmm... Przeczytalem jeszcze raz i doznałem mindf***'a ;D. Pytanko: XP czy Nitro II. Mnie osobiście bardziej przekonuje XP, ze względu na obecną beta-alanine i bogatszy skład. Co sądzicie o tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
w sumie podobne stacki.
moze byc xp jak cie przekonuje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5475
Hmm, a wasze odczucia po stosowaniu obydwu? (O ile znajdzie się ktoś taki.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
jezeli zwykly xp, to imo dla mnie rowne.
wez jednego, a na nastepny cykl drugiego przetestujesz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsze białko

Następny temat

Dodawac BCAA czy nie?

WHEY premium