SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Xpand + Nitrobolon czy to dobre połaczenie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1027

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 548
Witam chciał bym zaczac cyk i myslałem nad połączeniu xpanda z nitrobolonem 2 co o tym myslicie ?? moze znacie jakies lepsze połączenia ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4977 Napisanych postów 134586 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 801789
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 548
Wszystko wypełnione.
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4977 Napisanych postów 134586 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 801789
ok
jakiego xp chcesz polaczyc z nitro?
przed treningowego, czy recovery?

osobiscie polaczylbym xtreme pump+nitro2
napisał(a)
Początkujący
Xpand Xtreme Pump + nitrobolon 2 chyba ze polecisz cos innego zamiast nitrobolonu. ?? głownie chodzi mi o siłe
napisał(a)
Ekspert
a ile kasy na drugiego stacka mozesz dac?
jezeli chodzi o sile to zwykla kreatyna tutaj sie dobrze sprawi nawet.
napisał(a)
Początkujący
łacznie do wydania 250 zł mam xpand 120 czyli zostaje 130 . Wiem miałem juz 2 cykle na monohydrnacie
napisał(a)
Ekspert
napisał(a)
Początkujący
A jak dawkowac ?? dt- rano nitro przed teningiem xp ??
napisał(a)
Ekspert
DT przed treningiem XP, po treningu 20g nitro II
DNT rano 20g nitro II
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1539 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 34228
nie lepiej kupić jeden stack i pojedynczą forme kreatyny?
wyjdzie ekonomiczniej na pewno i efekty będą na pewno bardzo zbliżone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawilgotniały WF ? Czy można to jeszcze brać? (foto)

Następny temat

Gainer brać cz niebrać??

10 najlepszych ćwiczeń wg starej szkoły 10 najlepszych ćwiczeń wg starej szkoły Czy tracimy masę mięśniową, gdy nie trenujemy i spożywamy zbyt mało białka? Czy tracimy masę mięśniową, gdy nie trenujemy i spożywamy zbyt mało białka? Martyna Stępień - ocena sylwetki Martyna Stępień - ocena sylwetki 3 powody dla których warto odwiedzić fizjoterapeutę 3 powody dla których warto odwiedzić fizjoterapeutę Dieta na depresję? Dieta na depresję? Fruktoza - zdrowa czy niezdrowa? Fruktoza - zdrowa czy niezdrowa? TOP 10 sylwetek sceny kulturystycznej wg Kasi Dmochewicz TOP 10 sylwetek sceny kulturystycznej wg Kasi Dmochewicz Andrew Jones- model fitness, który nosił swoje serce w plecaku! Andrew Jones- model fitness, który nosił swoje serce w plecaku!