SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand + M stak + Mass , podziala bez diety?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1008
Witam , mam 16 la. Od poniedzialek mam zamiar sobie zrobic cykl. Chce kupic Xpanda + animal m stak + mass xxla . Jak myslicie czy to dobra mieszanka i przybiore na masie? jezeli nie to prosze o podanie lepszego rozwiazania. Waze 62kg, cwicze kilka miesiecy. Ile razy w tygodniu mialbym chodzic na silownie? teraz mi wychodzi ze poniedzialek / sroda / piatek czyli 3 dni.

pozdrawiam , z gory dzieki za wyrozumiale odpowiedzi


GLOWNE PYTANIE TO CZY TEN X PAND, M STAK , MASS PODZIALAJA NA MNIE JEZELI NIE MAM DIETY? poprostu jadlbym duzo , 5 obfitych posilkow dziennie.

Zmieniony przez - Rinamo w dniu 2008-09-10 20:59:08

Zmieniony przez - Rinamo w dniu 2008-09-10 21:01:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
jak nie masz diety to nie licz zbytnio na mase

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
nic nie zadziała bez diety

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
co wy też gadacie , że niepodziała ja rok temu jadłęm nitrobolon i gainera mct też bez diety i przytyłem coś koło 5 kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Lol, kolo ma taki nick jak ja
Co do tematu, to zalezy. Jeden przytyje 5kg po miesiacu, a drugi nic. Zalezy od organizmu...

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1545
kupisz to wszytsko wydasz ciezki hajs i za 2 miechy powiesz "odżywki nic nie daja " i zaczniesz sie szprycować specyfikami jak chlopacy(wiekszość) z dzialu doping xDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1434
Jedząc 5 byle jakich obfitych posiłkow to mozesz zlapac mase tluszczowa conajwyzej.

Jak pomogłem to poczęstuj sogiem ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
ale ten nick jakos tak sam wymyśliłem wczesniej twojego niewidziałem nigdy:) heheh a co do tematu to może też być i sprawa oraganizmu , ale jak np. je 4 pełnowartościowe zdrowe posiłki to dostarcza prawie tyle samo składników odżywczych jak normalna dieta ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Dieta to dieta, nie zastapi jej tylko zdrowym zywieniem. Chodzi rowniez o proporcje makroskladnikow itd.

PS. Wassup jest tylko jeden !!!!

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-09-11 19:36:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
No proste, ze jeden ! I niepowtarzalny

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mleko dla niemowląt zamiast gainera= masa+samo zdrowie?

Następny temat

Potrzeba zbic jeszcze 5 kg

WHEY premium