SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Xpand, Cell-Pump, Nitro II, Storm, Mono ?? HELP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2221

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 421 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24197
Czesc. Mam 18 lat 180 cm wzrostu, waze 66 kg i jestem ekto. Cwicze od 3 miesiecy po przerwie. Kiedys cwiczylem kilka miechow. Moj organizm przyzwyczajony jest do cwiczen na silowni i mam dobra technike cwiczen. Cwicze planem treningowym na mase. Nie mam ustalonej diety co do grama ale odzywiam sie mniej wiecej tak:

sniadanie - platki, mleko
szkola - bułki (piers + salata), jogurt, baton
Dom - ryz + kurak
Silka
Dom - ryz +kurak
Kolacja - jakies leczo czy cos
Przed snem - ostrowia

Jadłem kiedys 2x mono ale niestety za duzo mi nie dal :/ Przeczytalem naprawde mnostwo artykulow na tym forum (bedac niezalogowany) i kazdy radzi co innego. Postanowilem zrobic sobie cykl na stacku kreatynowym ale niestety nie wiem ktory wybrac.
Wszyscy polecaja CP albo XP ale w tescie wybraliscie STORMA. Kolega zaproponowal mi Nitro II.

Jesli zakupilbym juz jakiegos stacka polaczylbym go z Bialkiem na noc, gainerem miedzy posilkami (najprawdopodobniej bedzie to Biogenix) i aptecznym ZMA.

A wiec pytanie brzmi nastepujaco: Jakiego, waszym zdaniem stacka wybrac i z czym go polaczyc :)

Bardzo prosze o porade =]
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3584
wez x panda .
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1190 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15104
ja bym sobie jeszcze raz MoNo wziął skoro zaczynasz znowu ćwiczyć aż tak wiele nie kosztuje a może wkońcu coś poczujesz..
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 421 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24197
Wolalbym wydac wiecej kasy na dobry i sprawdzony cykl, a nie samo mono :)
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44776
jesli stak to jakis amerykanski

A jaki to kwestia ile chcesz na to przeznaczyc??
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tak z 250 zl max...
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5026 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58063
ja mimo wszytko polecam Cell Pumpa... 2 małe puchy Albo CP +Nitrobolon II

Kasę zachowaj na kolejne cykle np. na stormie, albo jeszcze lepiej doinwestuj sietę, albo jeje uzupełnienie

Snoopy18 podbij do mnioe na gg...

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-03-15 17:56:18

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-03-15 17:57:06

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 22971 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 91855
ja polecam cp+mono czyli 100 na kredke, reszte na żarcie (ew wpc do uzupełnienia dietki)
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nikt juz sie nie wypowie...?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 843
Wiesz co? :P Z 180cm i 66kg zywej wagi to blad brnac w suple. Zle zrobiles, ze w ogole brales to mono. Podbij narazie na wadze (zaopatrz sie w carbo+jakies bialko) i cwicz. Na samych kreatynach masy sie nie robi... Rob mase. Wiem, ze gadanie o diecie jest upierdliwe, ale staraj sie jako taka trzymac.
MASSUJ !
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ktory zestaw wybrac?

1. Xpand + Cell Pump

2. Xpand + mono Olimpu

3. Cell Pump + mono Olimpu (To wyjdzie mi najtaniej)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutki uboczne :p

Następny temat

HMB + Kreatyna