SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XVII Mistrzostwa Brwinowa w wyciskaniu sztangi leżąc

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
dokladnie heh a co by bylo jak by byly zawody w wyciskaniu lezac przyjezdzaja zawodnicy a na miejscu sie dowiaduja ze organizator postanowil zmienic zdnie mowi no panowie zrobimy zawody w wyciskaniu wielokrotnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Tylko szkoda, że zmieniają tuż przed zawodami na miejscu, a nie było takiego zapisu o ewentualnej zmianie co do komend.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Ja również mogę startować na wszystkich zawodach w wyciskaniu,bez względu czy to z odbijaniem,czy bez odbijania,czy w koszulkach ,czy według jeszcze innych zasad.....to takie trochę wyzwanie , bo nie w każdej formie można wygrywać. Czyli jest to kolejna możliwość spróbowania swoich sił z innymi....
Znam wielu zawodników startujących w wszystkich formach wyciskania i do tego robiących praktycznie wszędzie wysokie wyniki....co świadczy o ich doświadczeniu oraz wszechstronności.

Bo odbijać też trzeba umieć,zatrzymywać na komendy też trzeba wytrnować,tak samo wyciskania w koszulkach trzeba się nauczyć....a zatem dla mnie szacunek dla każdego z osobna.
Oczywiście nie wszystkie formy ,,wyciskania ,, mi się podobają,ale każdy ma możliwość wyboru jak również każdy z nas ma prawo oceny poszczególnych sposobów wyciskania...w tym celu jest stworzone forum.

Wracając do tematu to zasady rozgrywania powinny być bezwzględnie przestrzegane i podawane zaraz w regulaminie...bez mozliwości zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 43 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 360
Potwierdzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9
no wlasnie,sedzia mowil ze benda 3 komendy bo lepiej mu tak sedziowac,organizator nie znal regulaminu,niezaragowal ale chyba do niego nalezy ostatnie slowo i kto tam jest w koncu organizatorem,sedzia czy p.Nitecki? dla mnie lipa i juz tam niepojade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
No właśnie"już tam nie pojadę".Przypomnijcie sobie jak po mnie jechano gdy sie upominałem o regulamin. Nie ma regulaminu nie ma do czego się odwołać!Pamiętacie chyba jak się upominałem o regulamin to najmąndrzejsi z najmądrzejszych pisali " to nie zawody w recytowaniu regulaminu"/niejaki rkarpiński/.


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-03-28 20:58:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
zobaczymy jak teraz bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
wrzawa33
Niesprawiedliwe było to że każdy szykował się na odbijanie, a jak wiecie trochę różnią się takie treningi.Czytam i nie wierzę-teraz mamy kilka rodzai wyciskaczy jacyś odbijacze,przytrzymywacze może jeszcze wielokrotni ? Ludzie każdy dostosowuje się do panujących zasad i tak jak mówił Wzorek wszyscy mamy rzekomo równe szanse nie dzielmy więc zawodników na takich i takich. Osobiście na treningach staram się odbijać i nie chodzi mi o to że wezmę więcej bo dla mnie ciężar jest pojęciem względnym,chodzi o fakt że pauza na klatce po kilku treningach wywołuje ból w kręgosłupie w odcinku lędźwiowym a i barki się odzywają. Bardziej skupiłbym sie na sprawiedliwym sędziowaniu na każdej imprezie ale jak wszyscy wiemy to jest temat rzeka.



Wrzawa, pauza mówisz wywołuje ból ? to u mnie zmkolei odworotnie, nie doswiadczam bólu kiedy w pełni kontroluje sztangę i sobie zatrzymam, nie napier..lam w klatke jak niektórzy skłonni jakby mieli połamać żebra, i chooj wbijam w takie wyciskanie/odbijanie bez wzgłedu co napiszesz. przeanalizuj anatomie ruchu podczas wyciskania i przkeonasz się ze barki sa wlasnie bardziej narazone podczas odbijania, kiedy to w niekontrolowany sposob rzuca sie sztange w klate rozluzniajac bark zeby znow go spiac na maksymalnym ciezarze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
i temat zszedł na inny tor:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
aa bo jakos mnie rusza takie bronienie odbijania, jeszcze przedstawianie argumentów które ni jak się mają do rzeczywistości. poza tym to tylko rozmowa bez spin :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki jest sens startowania w trójboju sprzętowym ?

Następny temat

IV Mistrzostwa Polski Straży Miejskich i Gminnych w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi

WHEY premium