SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XP + KO + mono ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2214
Witam !!! Mam pytanko myślałem nad cyklem Xp + KO a zostało mi jeszcze z poprzedniego cyklu same mono Olimpu mega caps (140 caps.) i zastanawiam się czy jest sens dorzucać to mono do tego ??? Jeśli tak to czy takie dawkowanie będzie odpowiednie : rano KO przed trenigiem KP a po treningu 4 capsy !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wez najpierw mono a pozniej wejdz n acykl XP + K.O.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2214
Czyli radzisz najpierw wykorzystać mono i od razu przejść na Xp i KO ??? Wyjdzie gdzieś 8 tygodni nie za dużo ??? Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
zrób ładowanie mono
i przejdź na XP+KO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
150kaps to mzoesz polaczyc
zreszta
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokladnie tak jak zip Ci napisal wtedy nie wyjdzie za dlugo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2214
Jeszcze jedno pytanko !!! Do tej pory brałem tylko mono i znam się na stackach . Jeżeli zrobie ładowanie na mono czy nie będzie słabsze działanie Xp i KO ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
nie
bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w takim połączeniu chodzi właśnie o to aby działało jak najdłużej więc jeśli kończysz mono to stak jest właśnie by to działania przedłużać więc myślę że nie powinieneś się obawiać braku czy słabszego działania bo napewno wejdzie i to dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2214
Ok dzięki Panowie !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowy scorch vs tight

Następny temat

ZMA - ile moge najmniej jest sens brac przy stalej suplementacji

Wiecej