SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wzrost a siłownia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 398

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 27
Witam jestem nowy na tym forum. Koleżanki i koledzy jakie jest Wasze zdanie na temat dosyć wysokich ludzi a ich treningu na siłowni? Moją przygodę zacząłem jakiś miesiąc temu - wtedy 99kg przy moim wzroście 201cm. Obecnie zredukowałem do 90kg, po prostu chciałem się pozbyć lekkiego brzuch i się udało :D Czy waszym zdaniem ciężko będzie mi budować masę mięśniową? Najprawdopodobniej jestem typu budowy ektomorfika - całe liceum moja waga wynosiła jakieś 80-90kg. Może macie jakieś ciekawe propozycje żeby zrobić ze mnie dzika
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1275 Napisanych postów 24337 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 355110
Możesz wziąć jedno i najbardziej relewantne pod uwagę - jest możliwe. Odpowiednio ustawiona rozpiska żywieniowa pod Ciebie i adekwatny trening, zaprowadzi Cie tam gdzie chcesz, nade wszystko musisz być cierpliwy i systematyczny w swojej pracy.

Wypełnij ankietę działu.

Dietetyk - konsultacje dietetyczne (kontakt tylko prywatnie)

napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2082 Napisanych postów 36112 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 260300
Mięśnie trochę inaczej się rozkładają i trzeba ich zbudować więcej, jeśli chcesz wyglądać masywnie.Jednakże rosną w tym samym tempie i tutaj wzrost nie ma żadnego znaczenia.

PS.Też do niskich nie należę (prawie 190 cm).Fotkę masz w avatarze

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2015-08-31 16:58:01
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 27
ronie220
Mięśnie trochę inaczej się rozkładają i trzeba ich zbudować więcej, jeśli chcesz wyglądać masywnie.Jednakże rosną w tym samym tempie i tutaj wzrost nie ma żadnego znaczenia.

PS.Też do niskich nie należę (prawie 190 cm).Fotkę masz w avatarze

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2015-08-31 16:58:01
Ronie a jak długi masz staż na siłowni? I przedewszystkim czy typ mojej budowy czyli ektomorfik mi nie będzie przeszkadzać? Oczywiście poza dietą na masę jakie odżywki polecasz?
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2082 Napisanych postów 36112 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 260300
Ja ćwiczę parę ładnych latek (zapraszam do dziennika.Link w podpisie).Czy jestem ektomorfikiem ?Nigdy nie zaprzątałem sobie głowy takimi głupotami.Byłem chudy jak szczypior i budowanie kg przychodziło mi trudno, ale odpowiednia dieta i wszystko da się przeskoczyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

początki treningu

Następny temat

Potrzebna pomoc

Paulina Nowacka-Bernaczyk - ocena sylwetki Trening siłowy - absurdalne teorie Słodkiewicz vs Lech starcie weteranów Wojciech Pasiut - ocena sylwetki Indeks glikemiczny i indeks sytości Jak radzić sobie z bezsennością? 30.09-01.10.2017 IFBB DIAMOND CUP KATOWICE Suplementacja okołotreningowa