SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzdęty brzuch !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
ja mysle ze bede miala juz ten plaski brzuch..bo zawsze na nastepny dzien tak mam...ale w jakich produktach jest ten cały błonnik ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w Twojej diecie nie ma ani warzyw, ani witamin, ani błonnika to raz
a dwa proponuję poczytać nieco o odżywianiu, bo się wykończysz, jesz mniej niż 1000kcal dziennie, Twój metabolizm z pewnością błaga o litość...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
no wiem..ale ja bym jadła więcej..tylko chodzi o to ze nie chce jesc bo od razu mam ten odstający brzuch ! I w tym tkwi cały problem :[
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Co do planu dnia z odzywiania.

1.Sama activia to wiesz mozesz se dac jako przekaske tutaj mozesz sobie dac poprostu do niej lyzke/dwie zalezy ile chcesz otrebow badz platkow owsianych.Dalbym do niej jeszcze cos , moze male warzywko/owocka jakiegos i na poczatek dnia ogolnie zrobilbym bardziej sycace sniadanie I do tego posilki powinny byc pelno wartosciowe.
2.Dalbym tu cos jeszcze , zrodlo bialka/tluszczy/wegli(ma byc pelnowartosciowe)
3.Masakra !

Kobito wykonczysz sie jedz warzywa/owoce rowniez , skad witaminy bierzesz? Przy takiej diecie to by sie co drugi wywrocil Kulturystka nie jestes wiec Twoja dieta moze wygladac dosc ubogo jednak nie nalezy zapominac o pewnych regulach z nia zwiazanymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wydęty brzuch nie jest spowodowany ilością jedzenia bo jesz PRZERAŻAJĄCO MAŁO
zacznij jeść: warzywa, owoce, siemię lniane i otręby pszenne oraz zakup jakiś zestaw witamin + ewentualnie jakby to nie dało poprawy enzymy trawienne.

A teraz udaj się tutaj:
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
i tutaj:
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

i zacznij czytać dziewczyno bo sobie szkodzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
No nie..to znaczy no...nie wiem jak to napisać..tez czasem tak robie ze odmowie sobie cos bo mi brzuch odstaje...ale ja nie chce byc gruba..no ja nie wiem jzu chcialabym tak jak ma moja siostra. moze jesc i jesc i ciagle ma plaski brzuch a je wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powtórzę jeszcze raz - szkodzisz sobie



PS: FutureLife
po co powtarzasz po mnie i piszesz głupoty? ona ma radykalnie zmienić sposób odżywiania, a Ty poprawiasz coś czego nie można nazwać nawet pół-posiłkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 165
ale u mnie na prawde widać wszystko co zjem. Boje sie ze jak zjem więcej niz jadlam dotychczas to bede miała ten odstający brzuch :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Wiesz dlaczego murzynki male w Afryce tak wygldaja?(patrz na ich brzuszek) Bo glodne chodza !

KLEKS

Co powtorzylem ? I niby co jej zle powiedzialem. po "poprawieniu" powiedzialem ze i tak jest zle... A napewno nie wie zbyt duzo o odzywianiu wiec chcialem ja lekko "uswiadomic"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrowia wpc - pytanie

Następny temat

MuscleTech Hydroxycut + BCAA Complex 2200

WHEY premium