Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 20116 razy
  • Autor

Wzdęty brzuch !!

• maciaaaa11
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 5 lat
    • LPA: 165

Wysłano 20 lutego 2009 09:10

zgłoś naruszenie

Nie wiem czy dobrze trafiłam...jestem nowa, ale jakby co nie krzyczcie na mnie ! . No to tak..chciałąbym sie dowiedziec dlaczego mam te wzdęcia..zreszta nie wiem czy to sa wzdęcia..na sniadanie wczoraj zjadlam kawalek chleba potem na obiad o 15 (sniadanie o 7 ) na obiad kotrlet schabowy surówka i ziemiaki i zaczelo mi sie jesc...potem zjadlam 2 paczki ( bo tlusty czwartek) pppoootem orzeszki ziemne..kubusia wypilam...wafelka..spagetti i to wszystko wciaggu 3 czy 2 godzin <porazka> bo wczesniej sie odchudzialam i nie chcialo mi sie nic jesc a wczoraj to mi sie jesc chcuialo jak nie wiem :( O co chodzi ? ( a i brzuch mam jak w ciazy bym była)
  • Wysłano 20 lutego 2009 09:18

zgłoś naruszenie
    Polecamy zaufać naszym specjalistom, dobierając plan treningowy, plan odżywiania czy suplementację, potrzebujesz indywidualnego podejścia. Poproś o przygotowanie planu dla Ciebie http://potreningu.pl/plany. Profesjonalny, kompletny plan: diety + treningi + suplementacja, już od 149 69
  • ODŻYWIANIE
    s.m.p.a.
    • Na forum: 7 lat
    • Trenuje: *
    • LPA: 184874
    • Status:Ekspert

Wysłano 20 lutego 2009 09:18

zgłoś naruszenie
    poczytaj posty podwieszone ułóż dietę nie taką jak miałaś bo zapewne się głodziłaś po 2 może to być od za dużej ilości ww bądź od czegoś ciężkostrawnego np pączków
    Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

[https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620]
  •  
    Anonim

Wysłano 20 lutego 2009 09:20

zgłoś naruszenie
      bądź też zachwiana równowaga kwasowo-zasadowa i niedobór błonnika w diecie
    • Skerx
      • Na forum: 6 lat
      • LPA: 51804
      • Status:Specjalista

Wysłano 20 lutego 2009 09:22

zgłoś naruszenie
      Zle odzywianie, bakterie, nie prawidlowa praca jelit-powodow moze byc wiele, ale mysle ze przyczyna w Twoim wypadku bedzie nieodpowednie spozywanie pokarmow, badz nieodpowiednie pokarmy ktore spozywasz Staraj sie jesc regularnie, nie spiesz sie przy jedzeniu, dokladnie gryz wszystko co wkladasz w usta.

Poza tym, w dzisiejszych czaach malo kto pamieta o spozywaniu blonnika, ktory jest bardzo wazny. Zakup sobie otreby pszenne i np. dodawaj lyzeczke do posilku, baddz miedzy posilkami zjedz z jogurtem. Byc moze masz zabrudzone jelita.
      Otreby powinny pomoc.
      Jesz moze platki owsiane?

Staraj sie ograniczac chleb.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-02-20 09:22:58
      Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

• maciaaaa11

Wysłano 20 lutego 2009 09:35

zgłoś naruszenie
      tak jesm te płatki nestle fitnes 14 dni activie jem jutro bedzie juz 2 tygodnie jak jem

Wysłano 20 lutego 2009 09:37

zgłoś naruszenie
      A i jeszcze jedno bo ja mam płaski brzuch rano ładny plaski brzuch i jem 3 razy dziennie. I czasem mam taki apetyt na wszystko ze szook .... I dzisiaj bede jesc mniej jak zwykle i na następny dzien jzu jest chyba ok..Bo teraz mam zle samopoczucie ;-( mam brzuch taki duży i twardy ze...zyc mi sie nie chce.. czemu ja tak mam no :(
    • maciaaaa11

Wysłano 20 lutego 2009 09:42

zgłoś naruszenie
      i czy jutro juz bedzie wszystko ok....bo w tym tygodniu mialam tak pn-normalnie wt-objadalam sie sr-normalnie czwartek-objadalam sie i dzisiaj zjem mało zeby jutro miec ten plaski brzuch..nie wiem co mam zrobic..czasem nie jem nic z tego powodu ze moje sie wyjsc od ludzi z tym ogromnym brzuchem ! doradzcie mi cos
    • FutureLife
      • LPA: 8304
      • Status:Znawca

Wysłano 20 lutego 2009 09:43

zgłoś naruszenie
      Z ranca mozesz miec taki bo masz pusty żołądek 3 razy duze czy male posilki?Lepiej jesc czesciej a mniej..Ja tez nieraz mam apetyt na wszystko ze szok to albo sie powstrzymam albo to zjem brzuch mozesz miec taki twardy i duzy z powodu rozepchania zoladka(tak sadze),jak koledzy wyzej mowili : jesz wolno? I tak jak ja mowie czesciej a mniej

Pozdro
    • maciaaaa11

Wysłano 20 lutego 2009 09:49

zgłoś naruszenie
      jasne ze jem wolno...ale ja jem 3 male posiłki to mój przykładowy plan dnia UWAGA !
      Sniadanie 7.00 - jogurt activia
      OBIAD 14.30-miseczka mała zupy
      KOLACJA 17.00 - jogurt albo kawałek chleba. Ja jem 3 razy dziennie. Ale mało a nie duzo...bo ja w ciagu dnia nie ejstem głodna..
      A Pytanie..Jutro juz bede miala znowu moj plaski brzuszek..wszystko sietam ureguluje czy jak ?
      Pozdro : *
    • maciaaaa11

Wysłano 20 lutego 2009 09:50

zgłoś naruszenie

Czy jutro bede miala juz moj brzuszek ? Heh ; *
    • FutureLife
      • LPA: 8304
      • Status:Znawca

Wysłano 20 lutego 2009 09:54

zgłoś naruszenie
      Tego to nie wiem zalezy co bedziesz jesc glownie.Chociaz jesli masz to caly czas to odrazu moze nie przejsc... Tylko z uplywem czasu i odpowiedniego odzywiania(tak sadze). Koledzy wczesniej mowili o blonniku w diecie , i maja racje ,lecz gdy blonnika jest za duzo powoduje on tez wzdecia poniewaz zoladek w tak duzej ilosci nie trawi go(jesli sie nie myle albo blonnik jest bardzo ciezko strawny albo go sie wogole nie trawi dlatego nie czujemy sie glodni przez dluzszy czas)

Pozdro