SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad z Timem Sylvią przed Affliction Banned

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650




MMA Stomping Grounds: Jak idą przygotowania do walki z Fedorem?
Tim Sylvia: Dobrze, bardzo dobrze. Przygotowuje się tak samo jak do walki z każdym innym.

MMA Stomping Grounds: Jeżeli zwyciężysz z Fedorem, myślisz, że powinieneś zasługiwać na miano nr. 1 wagi ciężkiej na świecie?
Tim Sylvia: W rankingu mma ciężko wytypować No.1. Wydaje mi się, że najlepszych 5 gości jest numerem 1. Nie myślę o byciu numerem 1 w rankingach, staram się wygrywać z najlepszymi zawodnikami.

MMA Stomping Grounds: Co myślisz o Affliction?
Tim Sylvia: Mają sześciu z 10 najlepszych zawodników wagi ciężkiej na świecie, ze mną siedmiu. To jest najlepsze miejsce dla mnie. Chcę walczyć z najlepszymi zawodnikami więc jestem w odpowiednim miejscu.

MMA Stomping Grounds: Fedor długo nie walczył. Myślisz, że to może mieć jakieś znaczenie w walce z tobą?
Tim Sylvia: Ja walczyłem z najlepszymi zawodnikami przez ostatnie 3 lata a on nie. On walczył w freakshowach (walka z Hong Man Choiem), gdzie przeciwnicy nie są wymagający. Taka sytuacja jest korzystna dla mnie.

MMA Stomping Grounds: Ostatnio pojawiła się plotka o tym, że Fedor będzie kontuzjowany podczas walki. Co o tym myślisz?
Tim Sylvia: Cały czas walczymy z jakimiś drobnymi kontuzjami. Jeżeli podczas walki Fedor będzie kontuzjowany to wcale nie będę miał łatwiej.

MMA Stomping Grounds: Czy Affliction będzie konkurowało z UFC?
Tim Sylvia: Nie wydaje mi się aby Affliction zamierzało konkurować z UFC. Affliction nastawione jest na robienie dobrego show.

MMA Stomping Grounds: Jeżeli wygrasz z Fedorem z kim chciałbyś się zmierzyć?
Tim Sylvia: Nie ma dla mnie to znaczenia. Nie chce o tym rozmawiać. Najpierw walka z Fedorem a potem porozmawiamy co dalej.

MMA Stomping Grounds: Czy jest możliwość twojego powrotu do UFC?
Tim Sylvia: Mogę powrócić do UFC. Teraz dostałem szanse robienia kasy jako wolny agent, a potem zobaczymy.

MMA Stomping Grounds: Czy twoi znajomi z UFC nie krytykowali cię po odejściu do Affliction?
Tim Sylvia: Byłem w UFC przez 5 lat. Miałem wielu znajomych w UFC, wiesz jak to jest. Mogę powrócić do UFC, ale na dobrych warunkach.

MMA Stomping Grounds: Jak byś mógł zmienić coś w sporcie, co byś zrobił?
Tim Sylvia: Jest kilka rzeczy. Chciałbym zobaczyć kolana i stompy w parterze. Chciałbym aby sędziowie co roku przechodzili szkolenie tak jak to jest z licencją zawodnika. Sędziowie muszą być światowej klasy i wiedzieć więcej o MMA. Nie możesz mieć wyniku w MMA takiego jak w boksie. To nie spełnia swojej roli i zawodnicy się nie zgadzają z wynikiem.

MMA Stomping Grounds: Czy jest taka rzecz o której ludzie nie wiedzą a powinni?
Tim Sylvia: Jestem wielkim fanem polowania. Jeżeli nie trenuje i nie walczę jestem w lesie. Uwielbiam być na świeżym powietrzu. Co roku jeżdżę do Kandy na polowania Baribala (niedźwiedzia czarnego). Podróżuje po całych stanach by polować. Jestem wielki, wielkim myśliwym.

MMA Stomping Grounds: Jaka była największa pomyłka, która zdarzyła się fanom MMA?
Tim Sylvia: Największą pomyłką jest to, że ludzie uważają MMA za barbarzyństwo albo że zawodnicy udają. Temu sportowi nie są potrzebni internetowi idioci.

MMA Stomping Grounds: Co myślisz o Brocku Lesnarze?
Tim Sylvia: Powtarzam, to nie fair. Po jednej walce zgarnął pół miliona, to nie fair wobec mnie i takich gości jak Antonio Rogerio Nogueira. To jak plaskach w twarz.

MMA Stomping Grounds: Co myślisz o decyzji sędziów w walce Forrest Griffin-Quinton Jackson? Myślisz, że Griffin zwyciężył?
Tim Sylvia: Nie. Lubie Forresta, jest świetnym kolesiem i oboje jesteśmy przyjaciółmi. Wydaje mi się, że Forrest wygrał drugą rundę i piątą, a Quinton zdominował pierwsza- 10-8, wygrał rundę trzecią i czwartą 10-9, ale sędziowie nie są dostatecznie dokształcenie w mma.

MMA Stomping Grounds: Jak długo zamierzasz jeszcze walczyć?
Tim Sylvia: Trzy, cztery, pięć może więcej lat. Tak długo jak będzie mi pozwalało zdrowie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Skoro Mir mógł założyć balachę Sylvii to i Fedor to zrobi.... Jak dla mnie Emperor to po prostu bardziej kompletny zawodnik, w klatce Tim miałby większe szanse, ale ring to jest świat Emelianenki.

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 486 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4630
Sylvia mówiąc o $ dla Lesnara miał chyba na myśli Rodrigo Nogueirę a nie Rogerio...

-----------------------
BÓL CZYNI SILNYM
-----------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5038
piccaso zapewne mnasz racje. zenada ze lesnar prezentujacy sredni poziom dostaje pół bańki za walke. Daleko mu do fedora, noga czy nawet Tima silvi. mysle ze nog dostal podobna albo nawet mniejsza kase za walke o tymczasowy pas hw ufc ( jezeli ktos ma dane to pisac). nie dziwie sie ze fiedzia odrzucił kontrakt. pewnie oferowali mu za walke po 100tys tylko dlatego ze nie był zawodnikiem amerykanskiego "wreslingu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
Antonio Rodrigo Nogueira dostał 200,000 baksów a 100,000 plus 60,000 zielonych za walkę wieczoru. Tim trochę przesadził w wywiadzie bo Lesnar dostał 250 tys. Ale i tak więcej niż Nog, który zwyciężył walkę o tymczasowy pas.

Zmieniony przez - GSP w dniu 2008-07-11 15:42:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6590
Trochę mnie dziwi, że Tim chciałby kolan i stompów w parterze... ale dziwi mnie w dobrym tego słowa znaczeniu. Tak jakoś jak czytałem ten wywiad to Tim wydał mi się całkiem w porządku gościem... już nie musi mówić czy zachowywać się jak Danuta sobie życzy

Nie ma "nie mogę", jest tylko "nie chce mi się".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
nigdy nie darzyłem Tima sympatiom, ale po tym wywiadzie polubiłem go.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wywiad ogólnie fajny

natomiast co do Lesnara to pytanie nie sugerowało tematu pieniędzy więc dziwi mnie że Sylvia zamiast coś o nim jako o zawodniku od razu się żali o kasie

To ile Lesnar zarobił jest sprawą wyłącznie jego i tego kto mu zapłacił. Jak dawali - to wziął. Dziwi was to? Jak jest cienki albo walki mało oglądalne to na drugi raz nie dadzą mu tyle. I już

Nie zawsze ten kto same ma piątki w klasie dostaje robotę za piętnaście patyków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Tim jest taki wielki czy to złudzenie optyczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
jest tak wielki

2 metry i prawie 120 kg

Zmieniony przez - GSP w dniu 2008-07-12 01:16:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
Fedor dostaje kolejnego wielgusa

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Tyle że tym razem wielgus naprawde potrafi walczyć. Mimo to obstawiam że Fedzia wygra to szybko w parterze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najbliższe plany Andersona Silvy...

Następny temat

Paul Kelly vs. Marcus Davis na UFC 89?

WHEY premium