SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad z Łukaszem 'Jurasem' Jurkowskim dla sfd.pl :-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




FOD: Witam Łukasz, co u Ciebie?
Juras: Witam! A wszystko w porządku. Dużo pracy i obowiązków czyli wszystko w normie.

FOD: Czy udało Ci się wyleczyć ze wszystkich kontuzji?
Juras: Powiedzmy tak... kontuzje w normie. Te które nie pozwalały trenować zaleczone, ale jak to się mówi dzień w którym budzisz się i nic Cię nie boli jest ostatnim.

FOD: Kiedy będziemy Cię wreszcie mogli zobaczyć na ringu? Bardzo często walczyłeś, i do tego jesteśmy przyzwyczajeni hehe.
Juras: Aktualnie trenuje na pełnych obrotach i czekam na termin kolejnej walki. Kiedy? Niewiem. Może w lipcu uda się powalczyć na WFC, ale wciąż czekam na jakieś szczegóły. Kończy mi się kontrakt z Federacją KSW, a jak będzie wyglądała moja przyszłość nie jestem w stanie powiedzieć na tą chwilę. Chcę walczyć jak najszybciej.

FOD: Planujesz jakieś starty za granicą?
Juras: Kolejne moje walki już raczej tylko za granicą ale tak jak mówię, dużo wyjaśni się w najbliższym czasie.

FOD: Jak oceniasz poziom Polskiego MMA?
Juras: Idzie bardzo szybko w górę. Już teraz mamy kilku fighterów, którzy bez kompleksów mogą wyjść i walczyć w najlepszych galach na świecie!

FOD: Jak wygląda Twój trening SW? Ile razy trenujesz, oraz czy uzupełniasz go siłownią?
Juras: W zależności od etapu przygotowań. Niestety zawodnicy na dorobku, czyli tacy jak ja mogą dostać telefon, że walka za 2 tygodnie, więc trzeba być w ciągłym treningu przez cały rok. Jeżeli natomiast mamy te 2 miesiące czasu na przygotowania pod okiem Michała Ganysa, który rozpisuje cykl na podstawie wyników badań, trenuje dwa razy dziennie przez 6 dni. Bliżej walki już raczej po jednym treningu, głównie sparingi i szybkość. Siłownia? Nie jestem fanem ciężarów, ale głównie na początku budowania wytrzymałości robię treningi obwodowe.

FOD: Planujesz start w turnieju KSW w najbliższym czasie?
Juras: Jak będzie wyglądała moja przyszłość w KSW okaże się w najstępnych tygodniach.

FOD: Co sądzisz o zwycięzcy ostatniego KSW - Janku Błachowiczu?
Juras: Rewelacyjna forma, i świetna taktyka. Tego wieczoru na Janka nie było nikogo mocnego. Kto by nie wyszedł przegrał by z kretesem. Jestem pod wrażeniem w jakim tempie rozwija się janek. Czołówka Polskiego MMA!

FOD: Jakie masz zdanie na temat nieodbytej gali Martial Combat Club?
Juras: trudno mi oceniać, bo nie znam sprawy. Szkoda tylko zawodników, którzt włożyli dużo serca i pieniędzy w przygotowania. Mam nadzieję, że kolejny termin wypali. Wkońcu wszyscy liczymy na rozwój MMA w Naszym kraju.

FOD: Jak oceniasz szanse Mameda w USA? (EliteXC)
Juras: EliteXC jest świetna dla Mameda na wypromowanie się za oceanem. Mamed jest obecnie najlepszym zawodnikiem w kat. 93 kg w Polsce i jestem przekonany, że niedługo będzie o Nim głośno na świecie!

FOD: Jak wyglądały Twoje początki w Sztukach Walki? Ile miałeś lat?
Juras: Całkiem przypadkowo poszedłem na trening Taekwon-do w moim rodzinnym mieście. Miałem wtedy prawie 18 lat. Charyzmatyczna osoba trenera Tomka Szczepaniuka i super atmosfera na treningu wciągnęły mnie na maxa. Wiedziałem już po pierwszym treningu, że walka to jest to co chcę robić!

FOD: Masz jakiegoś idola na światowej Scenie MMA?
Juras: Jestem wielkim fanem Wanderleia Silvy. Za styl cenię Cro Copa, a za fenomen uważam mistrza światowego MMA... oczywiście Fedora!

FOD: Co chciałbyś powiedzieć młodym fighterom MMA?
Juras: Ciężko mówić cokolwiek młodym fighterom, gdyż nie uważam się za jakikolwiek autorytet. Jeżeli mogę tylko rzucić to co kieruje mną od początku przygody w sportach walki... MMA jest przyszłością sportów walki, więc jeżeli marzycie o karierze w sporcie musicie dążyć do tego pomimo przeszkód. Talent to mała część sukcesu. Ciężka praca to podstawa realizacji marzeń!

FOD: Jak Twoim zdaniem Mieszane Sztuki Walki rozwijają się w Polsce?
Juras: Powoli ale do przodu!

FOD: Bardzo dziękuję Łukasz za wywiad, pozdrawiam i sukcesów w życiu oraz w sporcie życzy portal fight24.pl oraz Scena MMA i K-1 na sfd.pl Odwiedź nas kiedyś. :)
Juras: Dzięki wielkie, cała przyjemność po mojej stronie! Pozdrówki dla Waszego portalu i sfd.pl forum bardzo dobrze mi znanego. Trzymajcie kciuki za starty Polaków w MMA na całym świecie.

FightOrDie / www.fight24.pl

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Łukasza, że znalazł trochę czasu, na ten wywiad!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez FightOrDie za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
spoko wywiad
sog

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Bardzo ładnie FOD

W nastepnym wywiadzie powiedz ze ja pozdrawiam

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Dobry wywiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
yyyy a to nie jest tak ze Juras pomijajac sprawe kontuzji od dluzszego czasu nie jest w formie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Bardzo fajny wywiad. FOD - czekamy na wywiad np. z....Fedorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będzie może niedługo z pewnym zawodnikiem Chute Boxe, ale nic nie obiecuję. Na dniach pojawi się wywiad z czarnym pasem BJJ z Polski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
FOD sog

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
Słyszałem, że Łukasz ma kłopoty i nie może trenować, ale wywiad temu zaprzecza. Cieszę się, że Juras trenuje. Dobry wywiad.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polska Wirtualna Liga MMA

Następny temat

Frank Trigg oraz Takanori Gomi zawalczą podczas Sengoku 4

WHEY premium