SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysypka

temat działu:

Dietetyka ogólna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 938
Witam!Od 3.4 miesiąca stosuję dietę wysokobiałkową.I dziś na moim ciele pojawiła się wysypka (czerwony kropeczki na ciele) ---> przez 2 tygodnie stosowałem dietę bez ćwiczenia (sama dieta).Chciałem zapytać czym to jest spowodowane i co mam z tym dalej robić?Może mam zrobić jakąś przerwę od diety czy iść do lekarza?Myślę ,że będę mógł dalej stosować dalej dietę bo przez 3,5miesiąca nic mi nie było i dopiero teraz?Proszę o pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 938
pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Jezeli stosujesz diete oparta na samym bialku to sie nie dziw

Jezeli masz zbilansowana diete to na poczatku tak bedzie, tez mialem takie problemy,

Wysypke lekka mialem od zawsze tylko sie ona powiekszyla przez moze 2 tyg, nie pamietma juz, teraz wszysdtko ustało oczywiscie, org sie przyzwyczaił, nie masz sie czuym przejmować

tylko takl jak mowie, diete musi byc zbilansowana ! Bo oparta na samymm białku niesie inne skutki uboczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 938
oczywiście ,że nie jest oparta na samym białku.WW:400 B:160 T 100 tylko przez 2 tygodnie dostarczałem tyle bez ćwiczeń i może było za dużo.Bo przez 3,5miesiącą też tyle dawałem i ćwiczyłem i nic mi nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Hmm... moze masz poprostu wysypke "od tak" bo przechodzisz wiek młodzieńczy :P że tak sie wyraze
wiele osób łapie wysypka w różnym wieku, może to być jakieś uczulenie czy coś, długo już ona u Ciebie występuje i czy miałeś kiedyś z nią problemy? bo jak tak to poprostu wróciła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 938
znikła już ,ale zrobię sobie przerwę od diety jakieś 3tyg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta przy skazie białkowej

Następny temat

dieta rodzaj

WHEY premium